2733
2734
عنوان

کسایی که حاجت دارند بیاید تا براتون دعا کنم 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 145 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برا منم دعا کن لطفا هر روز استرس دارم باز شوهرم بیاد چه ایرادی بگیره

واااااااااااااا

یعنی چی؟ 

مگه تو انستان نیستی نمیتونی زندگیتو راحت کنی زرتو. زرت ازت ایراد میگیره؟ 😕

نظری ندارم i dont have coment  
2731
واااااااااااااا یعنی چی؟  مگه تو انستان نیستی نمیتونی زندگیتو راحت کنی زرتو. زرت ازت ایراد می ...

یه ندته اینطوری شده همش دنبال بهونه اس بیشتزم از غذاهام

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
فاطمه نینینم در صحت و سلامت کامل به دنیا بیاد  منم براتون آیت الکرسی میخونم

ایشلا ❤

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤

اخی ایشالا که زندگیتون خوب پیش بره ❤

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
2738

بببن مشگلش چیه 

خودتم بیشتر به غذاهات وقت بزار تزئین کن 

خودتو واسش لوس کن 

لباس شیکی پیشش بپوش اومدنی خونه واسش آرایش کن 

یه لبخندی رو چهرت داشته باش 

به خودت برس مهم قیافه نیس مردا دنبال محبتن تا قیافه 

امیدوارم موفق باشی عاجی🌹❤️

یا حق

نظری ندارم i dont have coment  
برای بابام دعاکن اخرهفته عمل داره ممنون میشم

انشالله که عملشون با موفقیت به پایان برسه ❤

لطفا برای امتحان سه شنبه منم دعا کنید عالیترین نتیجه رو بگیرم ممنون

ایشالا امتنان چی هست ؟ 

بببن مشگلش چیه  خودتم بیشتر به غذاهات وقت بزار تزئین کن  خودتو واسش لوس کن&n ...

میدونی خسته شدم دیگه انگار هر چه قدر سعی میکنم اون بیشتر  بهونه میگیره یه روز از خودم غذاهمم اصلا دوست نداره من واقعا تلاشمو میکنم اما از این جو پرتنش داغونم

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
برای پسرم دعا کن ازمایشش خوب دربیاد🙏🙏🙏

انشالله ❤

2706