2752
2734
عنوان

کسایی که حاجت دارند بیاید تا براتون دعا کنم 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 145 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم برای من هم دعا کن اگر صلاحمه دختردار بشم.کسب و کارم رونق و برکت بگیره.ارتقاء شغلی پیدا کنم و ی ...

انشالله

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
2731
برا منم دعا کن اسمم ایدا هست دعا کن خدا بهم یه نی نی سالم بده .برا خواهرم هم دعا کن

انشااله که صاحب نی نی خوشگل بشی 

😘

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤

التماس دعا 😘😘

ان شاالله که نی نی بسلامتی بیاد بغلت بحق بی بی فاطمه زهرا س اگر زحمتی نبود برای ازدواج من دعا کنید ...

حتما 😘

100تا صلوات هدیه میکنم ب امام زمان عج برای حاجتت عزیزم

خیلییی ممنون عزیزم 😘😘

برای منم دعا کنید تا حالا دو بار بچه هامو تو بارداری از دست دادم الانم ک باردارم تو غربالگری برام ریسک زدن دعا کنید دوباره ک آزمایش دادم همه چی خوب باشه ب حق فاطمه زهرا ان شاالله التماس دعا از همه

دوستان هرکسی میتونه مثل من برای اونایی که مشکل دارن دعا کنه 

خیر ببینید 😘❤

برای منم دعا کنید تا حالا دو بار بچه هامو تو بارداری از دست دادم الانم ک باردارم تو غربالگری برام رب ...

ایشلا که یه بچه خوشگل نصیبت بشه عزیزم 

نگران نباش

بسپار به خدا 

هرپی خدا بخواد همونه ❤

برا منم دعا کن لطفا هر روز استرس دارم باز شوهرم بیاد چه ایرادی بگیره

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
2706