2752
2734
عنوان

علائم بارداری

147 بازدید | 8 پست

سلام خانوما 

من چند روز دیگه موعد پریودمه سینه هام بنظرم بزرگتر شدن و یکمم  سنگینن  بعضی موقع ها هم بدجور درد میگیرن درد زیر شکمم مثل نفخ دارم و بجوری که انگار سفت شده اما ترشح ندارم و اینکه اشتهامم زیاد شده بنظرتون پنج روز مونده به پریودم الان بیبی بذارم معلومه و اینکه بنظرتون باردارم؟

اصلا به علائم توجه نکن، اصلا

بزاز دوروز بعد موعدت بیبی چک بزار 

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تا موعد میتونیم رابطه داشته باشیم؟؟ 

اره بابا بعدشم میشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

ب علائم هیچ اعتمادی نیست انقد که من برا هر کدوم از علامتای هر ماهم تاپیک زدم، اوووووووووه فک کنم همه خسته شدن از دستم😅

و آخرشم همون ماهی که کلا دیگه بهش فکر نمیکردم و کمترین رابطه رو داشتیم حامله شدم

عزیزم بنظرم تست بزنم اگه حامله باشی یکهفته قبل ازدوره هم نشون میده اصلا به علایم توجه نکن.من صورتم همیشه قبل ازعادت جوش میزنه فکرکردم میخام عادت بشم ولی میخاستم برم دکترکه آزمایش تیروییدم رونشون بدم گفتم بی بی بزنم یکهفته مونده بودخداروشکرمثبت شدورفتم دکتربرام آزمایش نوشت وخداروشکربازم مثبت بودکلا بایدتوی این قضیه بیخیال باشی اگه خواست خداباشه اتفاق میفته دلت روآروم کن وهمه چی روبسپاربه خودش.