2733
2739
عنوان

ظاهر و باطن زندگیمو ببینید دیگه حسرت کسی رو نخورید

| مشاهده متن کامل بحث + 8146 بازدید | 266 پست
راشین بین اینهمه آدم فقط تو داری حرف منو میفهمی .حرفای این جماعت رو نمیفهمم مثل اینا هم نیستم و مثل ...

منم دقیقا مثل خودتم گلم

چرا بهترین فرصت الانه

چون نمیتونی با خودت کنار بیای و بری تو زندگی اوضاع بدتر میشه

هنوزم اتفاقی نیفتاده

باهاش صحبت کن دلش فقط نشکنه

بگو ما با هم خوشبخت نمیشیم 

خدا ب دلش فقط صبر بده سخته براش

اما الان باز بهتر از دو سال دیگه اس

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
همسر استارتر هم بابلیه نمیشناسی؟😀 اصله نسب بابلیه شمه وره نشناسنی؟😀😀😀

😂😂😂😂ن 

عع😂😂😂

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عااااارررررره

پشما م

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
منم دقیقا مثل خودتم گلم چرا بهترین فرصت الانه چون نمیتونی با خودت کنار بیای و بری تو زندگی اوضاع ب ...

اره بدجور عاشقمه دلم براش میسوزه بعید میدونم طلاقمو بده تو دوستی چندبار خواستم ترکش کنم گریه کرد دیوونه شد جوری حالش بد میشد خودم احساس گناه میکردم من از سر دلسوزی و ناچاری قبول کردم اما خودم به فنا رفتم آرزوهام نابود شد .

اره بدجور عاشقمه دلم براش میسوزه بعید میدونم طلاقمو بده تو دوستی چندبار خواستم ترکش کنم گریه کرد دیو ...

ب نظرم ی روانشناس خوب میتونه کمکت کنه

اون روزی صدتا از این موردا دیده 

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
2740
به همه ما بدبختا وبی پولا کمک کن اون وقت دعای خیرت میکنیم زندگی و دلت خوش میشه

دنیا دنیا پول به خیالمم نمیاد کاش با مردی بودم تو آلونک زندگی میکردم و پیش مارمولک هو میخابیدم اما عاشقش بودم

با احترام بنظرم لیاقت نداره یه شوهر به ظاهر جذاب ولی بچه ننه و آس و پاس و پر ادعا ،دست به زن دار و ب ...

خب الان شوهر این خانم اینجوریه؟؟؟

حداقل میهواید مخالفت کنید مرتبط مخالفت کنید ن بی ربط

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
خب الان شوهر این خانم اینجوریه؟؟؟ حداقل میهواید مخالفت کنید مرتبط مخالفت کنید ن بی ربط

اینا هیچی از عشق و احساس حالیشون نیس فقط موقعیت و پول رو میبینن میگن لیاقت 

اینا هیچی از عشق و احساس حالیشون نیس فقط موقعیت و پول رو میبینن میگن لیاقت 

🙄🙄

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
2706