2733
2739
عنوان

مادرم خیلی عجیب رفتار میکنه

1331 بازدید | 77 پست

من شیش ماهه عقد کردم 

اوایل عقدم با شوهرم خیلی خوب بود اما تازگی ها یه جوری باهاش رفتار میکنه انگار از اینکه بیاد خونمون راضی نیست 

شوهرم قبلا هر شب خونمون بود اما مامانم گفته که یه شب در میون بیاد اونم به یه بهونه مزخرفی 

شوهرمم که دیده اینجوریه حالا داره اسرار میکنه که بعضی شبا باید بیای خونه ما اما میدونم که مامانم اجازه نمیده

یه اخلاق دیگه ای هم که داره اینه که نمیزاره برم خونه مادر شوهرم روز های جمعه یه بار من میرم خونه شوهرم یه بار شوهرم میاد خونه ما روزی که میرم خونه اونا یه جوری رفتار میکنه که انگار دارم جرم میکنم از اونور وقتی اون میاد خونه ما وقتی بعد ظهر را میخوایم بریم بیرون یه جور طلبکاری به شورم نگاه میکنه 

خیلی رفتار اای دیگه هم داره که داره اذیتم میکنه دوران عقدمو برام زهرمار کرده باید چیکار کنم با این اخلاقای مامانم چجوری بهش بگم میخوام برم خونه مادر شوهرم شبا بخوابم راستش خودمم یکم خجالت میکشم چون تا حالا نرفتم خونشون بخوابم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

بابا طرف شوهرته دیگه تو هم ناراحتیت رو نشون بده

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

به هیچ وجه خونه مادرشوهرت نخواب به هیچ وجه هر چقد اونجا کمتر بری ارزشت بیشتره ...در مورد دوم ینی رفتارای مادرت باهاش صحبت کن بگو من میخوام شوهرمو بکشم طرف خودمون باید یجوری با کارامون اونو بکشیم اینور تا بعد ازدواج زیاد سمت خانوادش نره با این زبون شاید اکی شه

مثل مامان منه، و الان می دونم راست می گفته... چه خبره هر شب می خوای پیش شوهرت باشی؟! اگه دلش می خواد شب پیشش باشی عروسی بگیره برید خونه خودتون... با خانواده شوهرت هر چقدر کمتر توی این دوران رفت و آمد کنی به نفعته

مثل مامان منه، و الان می دونم راست می گفته... چه خبره هر شب می خوای پیش شوهرت باشی؟! اگه دلش می خواد ...

خوب عزیزم من بعد از ازدواج هم همش پیش شوهرمم که الان با اون موقع چه فرقی داره

تمام سعی اون بیچاره هم از وقتی رفتارای مامانمو دیده اینکه پول جمع کنه بریم سریع سر خونه زندگیمون بابابزرگمم تازه فوت کرده یعنی من تا یک سال دیگه باید این رفتارای مامانمو تحمل کنم

حق با مادرته خسته میشه همش پسر مردم توو خونش باشه و مهمون دار باشه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706