2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین عزیزم وقتی از دست آدما عصبانی و ناراحتی بیشتر  دلت به حالشون بسوزه ،بگو چقدر اینا مشکل دارن و روحشون کوچیکه که از آزار بقیه لذت میبرن ،

برای بزرگ شدن روح اونا و هدایتشون دعا کن ،بگو خدا اینا نمیفهمن دارن با روح و روان من بازی میکنن ،نمیدونن دارن چه زجری میدن خودت آدمشون کن ،

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
ببین عزیزم وقتی از دست آدما عصبانی و ناراحتی بیشتر  دلت به حالشون بسوزه ،بگو چقدر اینا مشکل دار ...

ممنونم خسته شدم انقد حرمت هارو حفظ کردم حفظ حرمت ها به چه قیمتی فقط فاصله میگیرم ولی اینکه میان خونمون چرت وپرت میگن اینو نمیدونم چیکار کنم از اتاقمم نرم بیرون باز مامانم ناراحته ... دلم میخواد کامل قطع ارتباط بشیم با خواهرم 

ممنونم خسته شدم انقد حرمت هارو حفظ کردم حفظ حرمت ها به چه قیمتی فقط فاصله میگیرم ولی اینکه میان خونم ...

خواهرت اذیتت میکنه

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
2738
خواهرم و شوهرش ... میدونی زندگیشون خوبه فاز برتری برداشتن دوتاشون ... گم شدن واقعا تو حرفاشون همش تح ...

رفتار پدر مادرت چطوره ؟طرف خواهرتونو میگیرن ؟

رفتار پدر مادرت چطوره ؟طرف خواهرتونو میگیرن ؟

.

قاطیشون نمیکنم پیر هم هستن مامانم هر دفعه قطع ارتباط کردم تحت فشارم گذاشت کلا هی میگه ناراحت شد ال شد بل شد ... کلا درکی از حرفاشون نداره خیلی فقط قطع ارتباط منو میبینه کلا تویه دنیا دیگه اس 

عزیز دلم دعا میکنم برات ،انشالله که هر چه زودتر حال دلت عالی بشه ،خوشبخت بشی