2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بگو عزیزم ،درد دل آدمو سبک میکنه 

چی باعث ناراحتیت شده ؟

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
2731

از آرزوهات حرف بزن 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....
حرف که زیاده نمیدونم چی بگم ... چرا یه روز خوب نمیاد 

نمیدونم چرا نمیاد 

چرا بقیه باید لهم کننن 

چرا باید بهم بگه ی تیکه عن ، بیشخصیتی 

چراااا .... 

من ک کاری نکردم

چرا باید از شدت ناراحت دست و پام یخ بزنه و بدنم بلرزه 

چرا باید هق هق بزنم ب خاطر ی رفتاری ک حقم نبود

نمیدونم چرا نمیاد  چرا بقیه باید لهم کننن  چرا باید بهم بگه ی تیکه عن ، بیشخصیتی  ...

میدونی هیچ عدالتی نیست اینا برا بقیه فقط حرفه ولی واقعا قلب دیگری شکسته میشه ... کاش مهربون ها بیشتر بودن 

میدونی هیچ عدالتی نیست اینا برا بقیه فقط حرفه ولی واقعا قلب دیگری شکسته میشه ... کاش مهربون ها بیشتر ...

قلبم خیلی شکسته بد رفتاری کردن قورتش دادم 

ولی دیگه بابااااا بخدا منم ادمم ، حس دارم ، قلب دارم میشکنم 

تا ی حدی میکشم ..

ولی اینا میگن ، ن هر کاری شد ت باید بیایی جلو، بیوفتی ب پامون چون کوچیکی 

چون اشتباه از توئه حالا هعی بگو بابا بخدا من کاری کاری نکردم

بگو عزیزم ،درد دل آدمو سبک میکنه  چی باعث ناراحتیت شده ؟

بیماری بی عدالتی مشکلات جسمی وروحی اختلال بیش فعالی و نامهربونی اطرافیا حرفای خواهرم وشوهرش واقعا شکسته منو هرچقد بگم برام مهم نیست نمیشه ادم میشکنه سینم سنگین شده 

اسی مجردی یا متاهل

قلبم خیلی شکسته بد رفتاری کردن قورتش دادم  ولی دیگه بابااااا بخدا منم ادمم ، حس دارم ، قلب دار ...

میفهمم چی میگی خیلی سخته چون کوچیکتری محکومت میکنن به تحمل وسکوت واینکه هر چی میگن وهرکار میکنن درسته .... از این ادما خستم