2733
2739

بچه ها ظاهر زندگی من اینجوریه: مهریم = تاریخ تولد و یک میلیارد ملک/ سرویس طلام= شیشصد ملیون جواهر یاقوت کبود / شغل شوهرم = بازاری عمده فروش و میلیاردر و بشدت اهل مسافرت و دست و دلباز/ بشدت عاشقمه و برا بدست آوردنم گریه کرد/پدرشوهرمادرشوهرم ندارم/ اما باطن زندگیم رو هم ببینید= ۲۹ سالمه و قشنگ و خیلی بیبی فیس هم هستم و وضع بابامم خوب اما خاستگارای زیادی رد کرده بودم و بابام غیرمستقیم دیگه دوس داشت از خونش برم و ازدواج کنم  .علاقه به شوهرم نداشتم چهرشو هیچوقت دوس ندارم کشش جنسیم بهش = صفر/ تو دلم همیشه حسرت به دل مردای جذاب و خوش چهرم/ سرد سردم و حتی کشش ندارم ببوسمش .اینا رو نوشتم چون تو تاپیکای قبل توپیدن بهم خاستم باطن زندگیمم بگم دیگه کسی حسرتمو نخوره و نگه زندگی رویایی و دروغ میگی و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو خوشی زده زیر دلت عزیزم طوری نیست

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

من هیچکدومشو ندارم ☹️

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738

برو خواهر خوشي نزنه زير دلت

مردم محتاج نون شبشون شدن 

تو هنوز تو كف يه مرد جذابي؟

خيانت ذهني به شوهرت نكن

با داشته هات برو خوش باش

شوهرش يه مرد جذاب آش و پاس بود حسرت يه انگشتر درست حسابي به دلت ميموند

چ لاکچری🤨۱۰ تومن داری دستی بدی

بت داد 

۵تومنشم به من

قربون دستت🖐

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2706