2733
2734
عنوان

یعنی علائم بارداریه؟😨

232 بازدید | 29 پست

سلام من چندروزه عضلاتم گرفته درد زیر شکم و پادرد و حالت تهوع و سرگیجه دارم.همیشه احساس خستگی میکنم.یه کوچولو کمردردم دارم وقتی کارسنگین میکنم یا زیاد سرپا میمونم.امروز زود بیدارشدم ولی اصلا نمیتونم تکون بخورم ازجام باکوچیکترین حرکت حالت تهوع بهم دست میده صبحونه همسرم بهم داد بازم خوب نشدم اها سردردم دارم راستی خیلی بده نمیدونم چمه بیرون اصلا نمیرم کرونا نیست؟

چند سیکلتی 

عقب انداختی مگ

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه سربارداری اولم همین حالتارو داشتم این سری بدتره

پ شاید حاموله ای بی بی بزن

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
ندارم بیبی چک امروزم انگار همه جا بسته

داروخانه شبانه روزیام بستس؟

والا من الان 13آذر میشه دوماه عقب انداختم سه ماه پیش تجربه ی سقط تو 15هفته داشتم الان چشمم ترسیده نمیتونم برم آزمایش اونیکه که حامله شدم خیلی دیر مثبت شد لقاح دیر انجام شده بودم تواینم میترسم اینطوری بشه هفته ی قبل بی بی زدم  منفی شد 

2738
والا من الان 13آذر میشه دوماه عقب انداختم سه ماه پیش تجربه ی سقط تو 15هفته داشتم الان چشمم ترسیده نم ...

برو آزمایش بده گلم توکلت ب خدا باشه انشالله که خیره و هرچی میخوای همون بشه💜🍀

اخه این همه علائم قبل از موئد یکم بعیده مثلا تهوع یا

نمیدونم چمه سوزش ادرار و تکرر ادرار هم دارم همه این علائم رو سر بارداری اولم داشتم.بارداری اولمم یه روز بعد اتمام پریودی باردار شده بودم

2706