2737
2734
عنوان

زنا چقدر شبیه هم شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 93 پست

همسرم همیشه میگه تو بین خانم های اطراف خاصی ( از لحاظ نچرالی) 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
خداروشکر نچرالم و خدا زیبا آفریده منو،خدایاشکرت ولی بعضیا واقعا احتیاج دارن و ی عمل بینی خیلی چهرشو ...

بله اینکه طرف بینش بده و مجبور عمل کنه این خوبه  یا یکی کلا لباس صاف اره ولی خیلیا هستن خیلی افراط کردن یعنی از خود واقعیشون که واقعا زیبا بود چیزی نزاشتن بمونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله اینکه طرف بینش بده و مجبور عمل کنه این خوبه  یا یکی کلا لباس صاف اره ولی خیلیا هستن خیلی اف ...

اینا اعتمادبنفس ندارن و کم بود توجه هستن،تمام تلاششونو میکنن زیبا بشن ولی متاسفانه افراط تو هرچیزی نتیجه عکس داره

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
اره همه عملی شدن ... مطب دکتر زنان ک میرم باوجود اینکه باردارن همچنان ناخنای ۶ متری کاشت مژه کاشت با ...

تو اینجور جاها که همه از دم عمل دارن اون وسط اون که تو دل بروه وله دل میشینه اونی که قیافش طبیعی تره 

2731

ببینزد این دختر چقدر ساده و دلنشینه،این برای 77 عه. الان اگه بود شاید خودش رو هزار تا عمل می کرد و از این حالت دلنشین درمیومد و بی روح میشد

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
خداروشکر نچرالم و خدا زیبا آفریده منو،خدایاشکرت ولی بعضیا واقعا احتیاج دارن و ی عمل بینی خیلی چهرشو ...

خیلیم عالی 

ولی فک نمیکنم کسی احتیاج داشته باشه .

یعنی زیبایی ونقص یه چیز ذهنیه درواقع. والان این زمان  ممکنه بینی کوچیک .لب بزرگ .محبوبه  این معنی زیبایی نیست معنی محبوب بودن اون ویژگی‌است 

وکسایی ک عمل میکنن حال می‌کنن اونطوری باشن وتو ذهنشون اینطوری زیبایی تعریف شده 

ولی این دیدگاه ذهنی جمعی شده وحتی هر چقدرم من یا خودم اینارو بگم باز بخاطر دیدگاه عمومی ک هست احساس ناراحتی میکنم .ولی حتی اگه بینیمو عمل کنم واقعا باز احساس خوبی نمیکنم 

چون یع عمر من رو با اون چهره دیدن وشناختن واگع یهو همچین تغییر بزرگی بدم .خودمم نمیتونم هضمش کنم .ونظرات عموم هم نمیتونم تحمل کنم 

اسیرشدم 😂

درواقع چون اعتماد به نفس کم دارم فک نمیکنم کمکی بکنه عمل بهش پس ترجیح میدم بمونم با بینی بزرگ 

2740
مگه نیست کجا رفته

نه منظورم اینه اگه الان جوان بود احتمالش بالا بود کلی عمل کنه خودش رو

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
خیلیم عالی  ولی فک نمیکنم کسی احتیاج داشته باشه . یعنی زیبایی ونقص یه چیز ذهنیه درواقع. والان ...

اگ ایراد فقط بینیه حتما عمل کن،مطمئن باش زیباتر میشی البته بعد اینکه مطمئن شدی واقعا ایراد داره

یکیو میشناسم فقط با ی عمل بینی شبیه باربیاشد،درصورتی ک قبلش زیاد چهره جالبی نداشت

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

من الان فقد یه عمل دماغ و ژل لب حالمو خوب میکنه🥲😂حالا جا داره یه اکستشن مو‌کنم ولی پول نداریم  پس کنسله🤣مه طبیعی بهتره(مثلا)

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
۳۰ سالمه ،،،،،لیفت گونه

لیفت با جراحی میگن بعد چهل ساله منم صورتم افتاده شده 

اگه میتونی انجام بده عملی مثل ژل زیادیش بده یا دماغو خیلی ریزکنن یا خیلی چیزای دیگه ولی چیزای هست که ضروریه واقعا مثل افتادگی پلک یا صورت 

اگ ایراد فقط بینیه حتما عمل کن،مطمئن باش زیباتر میشی البته بعد اینکه مطمئن شدی واقعا ایراد داره یکی ...

آره دقیقا صدرصد چهره بهتر میشه ولی میترسم از این همه تغییر حتی خوب 

وهم انگار یه همه افشا میکنم ک از خودم متنفرم 

یا حتما ممکنه بگن چه زشت بودی .خوب شد عمل کردی فلان 

این جزعیات کوچیک آزارم میدن 🥲

2706