2752
2739
عنوان

من معلم ام امروز بچه کلاس اولی بهم گفت زشت دلم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 1353 بازدید | 83 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ی جاری منم همینقدر بی ادبه مثلا سر سفرت نشسته بلند میگه حالم از این غذا بهم خورد چقدر بدمزس یا زل میزنه تو چشم طرف میگه چقدر زشتی یا موعات چقدر بی ریخته جاری و مادرشوهرمم میخندن میگن اشکال نداره بچه رکه😐نه سالشه خیلی هم کوچیک نیست

اعتماد به نفس داشته باش 

هر حرفی رو به خودت نگیر بچه ی اون سنی حرفش مقایسه و زشتی و زیبایی نیست 

مثلا چون خودش تپل دوست داره اینو گفته 

اگر بچه ای دیگه چاقی براش مسئله باشه شما به نظرش قشنگ میای 

2740

ببرش ی گوشه و راجع ب حرف بدی ک زده بهش توضیح بده. بگو ناراحت نمیشی منم بگم اینجوری یا اونجوری؟ بگو خدا مسخره کنندگان رو دوست نداره. مطمئن باش ترفت مخصوصا تو این سنی ک هست یادش میمونه. بهر حال شنا معلمی و بجز درس وظیفه تربیت هم داری. حرف اون بچه هم بذار پای نادونیش. خداقوت بخاطر زحماتی ک برای نسل‌های بعد از خودتون میکشید 

عزیز دلم شما چرا دلت بشکنه ؟؟؟خیلی عجیبه برام

شما باید متاسف باشی واسه روندی ک جامعه در پیش گرفته

باید متاسف باشی واسه پدر و مادرای همچین بچهایی 

باید متاسف باشی واسه جامعه الان و طرز فکرشون 

ک شده زیباییییی زیبایییییی اگ از انسانیت حرف بزنی براشون خنده داره واسه اکثرا آلان چشم و هم چشمی و پز دادن و مسابقه دادن و بردن سر زیبایی شده ملاک و افتخار دیگ سواد و انسانیت و عشق جایگاهش کم شده ولی.‌‌‌‌‌.....

عزیزم راهی ک اکثر آدما میرن قطعا اشتباهه شما رله خودتو برو و پیشرفت داشته باش زوم نکن رو زیباییت ک قطعااااا زیبایی مطمعن باش

گلم شما معلمی و خیلی میتونی تاثیر گذار باشی تو افکار دانش اموزات 

سعی کن بهشون. یاد بدی انسانیت و روح پاک وعشق قشنگه 

نه زیبایی

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
نه ميگم شمامعلم هستين  اخ معلم جماعت ازبچه 7سال بدش مياد معلمى يعنى فداكارى ودوست داشتن كودك

آها. نه این بنده خدا هم نگفته که از دانش آموز بدش اومده. منظورشون این بود که جلوی همکارشون معذب شدن و الانم بیشتر نگران این هستن که اون خانم بره به بقیه بگه و مثلا پز بده. ما معلما اگه بخوایم با یه حرف از یه بچه ناراحت بشیم که دیگه نمیتونیم معلمی کنیم.