2752
2734
عنوان

من معلم ام امروز بچه کلاس اولی بهم گفت زشت دلم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 83 پست

آخ چقدر بچه بی تربیت رو اعصابه

این پدر مادرها بلد نیستن بچه رو خوب تربیت کنن بعد فقط یاد گرفتن بگن واه بچه اس 

عزیزم ما هم بچه بودیم ولی میدونستیم می‌فهمیدیم درباره ظاهر یه بزرگتر نباید اینقدر راحت چنین حرفی گفت

چشم عزیزم باید قوی باشم اول راهم

اوه اینکه چیزی نیست من منم خیلی لاغرم یکبار یکی از همکارام تو جمع شروع کرده مسخره کردن من اومدم جوابشو بدم یکی ک سنش از همه بیشتر بود و ظاهرا آدم موجهی دراومد گفت نه اونکه هیکلش خوبه اینم دید اون پشتش دراومده گفت آره اینا هیچی بهشون نمیاد ....من قشنگ اشک تو چشمم جمع شد سالها گذشته اما هنوزم کینه هیچکدوم از دلم نمیره چند کیلویی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه بی تربیت همه بدشون میاد ربطی به معلم بودن نداره  البته فرقش اینه که معلم سعی میکنه که به ...

درسته ولی هر مدل بچه ای با تربیتای مختلف تو مدرسه هستن..بخوایم برا هر حرفی ناراحت شیم افسرده میشیم...

دبیر🌱
من همقد شما ۴۶ ولی خب شمارو درک میکنم با اینکه تلافی اینکارو سر،اون آدم درآوردم ولی هرگز خاطره اون ر ...

میدونی اون بچه کاری کرد جلوش کم بیارم ،اون هم یه نگاه تمسخر کرد اما حرفی نزد انگار ب خودش میبالید

میدونی اون بچه کاری کرد جلوش کم بیارم ،اون هم یه نگاه تمسخر کرد اما حرفی نزد انگار ب خودش میبالید

دقیقا اتفاقی ک برای من افتادحالا میگی اون بچه بود پس من چی همکار هم سن و سال خودم شروع کرد مسخره کردنم تا یه جیزی جوابشو دادم همکار از همه بزرگتر بجای اون جواب داد نه ایشون یعنی همون آدم بیشعور فلان چیزیش ک من گفته بودم خیلیم عالیه یعنی قشنگ با دفاع ازش درحالیکه مقصر بود حرفاش درباره من تایید کرد باز خوبه این همکارت چیزی نگفته من واقعا اون لحظه خرد شدم جلوی همه