2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681803 بازدید | 136169 پست
ممنونم عزیزم .آخه آزمایش بارداری اینجا گفتن دو نوعه یکی مثبت بودن رو فقط نشون می ده یکی هم بتا رو .د ...

بله یکی سریع جوابش میاد که میگن مثبته یا منفی یکی هم تیتر بتا هست که عدد بهت میده. 

حالا هر کدوم خواستی بگو واست بنویسه 

ان شالله هر کدومو بدی دلت شاد بشه. 🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
حالا از الان بهش فکر نکن. وقتی که هنوز اونروز نرسیده فکرتو درگیرش نکن.اون آزمایشو میدی وتموم میشه&nb ...

ستایش جان من اگه بخام کیت زدن رو امتحانی شروع کنم چند بسته برا یک ماه کافیه؟ چون میخام اینترنتی بخرم تا حالا استفاده نکردم

جانم عزیزم خب چیه مامان روشای گل

هیچی مرضیه جووون... یه لحظه اومد تو فکرم که اگه ۹ نفر دیگه هم برن و من همچنان بمونم چی؟؟؟؟!!!! 

خودم تنهایی میام تو تاپیک با خودم حرف میزنم 🙃

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
سلام عزیزم.. چه خبر؟در چه حالی تمام پست هارو پسندیدی چیزی نگفتی😘😘😂 چه خبر موفق شدی از همسرجان آ ...

سلام ستایش جووون... نه هنوز 🙃🙃🙃

سه شنبه چهارشنبه کارش خیلی طول کشید، دیر اومد خونه. حالا باید واسه یکشنبه دوشنبه بره.... 🥴

ستایش جان من اگه بخام کیت زدن رو امتحانی شروع کنم چند بسته برا یک ماه کافیه؟ چون میخام اینترنتی بخرم ...

گل نرگس جان واسه یک ماه ۲ بسته کافیه. اما از من میشنوی یه دفعه ۴،۵ بسته بگیر که راحت باشی. 

2740
یا فقط یک ماه قبل اقدام کافیه؟

عزیزم یک ماه قبل از اقدام هم کافیه. همینکه دستت بیاد چه جوری باید کیت بزنی و بتونی مثبت شدن و منفی شدنش رو تشخیص بدی دیگه اوکی هست و نیازی نیست از ۳ ماه قبل بزنی 😉

ای جاااان دلممم😊😊 قربونت عزیزم..هردو عااالی.. شیطونی میکنه کیف میکنم😂

خداحفظش کنه.

تنتون سالم و دلتون شاد

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

امشب ی بی بی چک خریدم هی دارم رو خودم کار میکنم نرم استفاده کنم 😣

ولی ی چی تو دلم میگه برو 

خودمو زده بودم ب بیخیالی نمیدونم این کرم از کجا پیدا شد افتاد ب جونم

روز 26سیکلمه 😥

2706