2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678408 بازدید | 136169 پست
خودت احساس نمیکنی دختره یا پسره ؟؟ ، من سر دخترم تا ضربان قلبش رو شنیدم اسم دخترونه گذاشتم براش،

خودم احساس میکنم پسره😂😂😂😂

حالا نمیدونم به خاطر اینه که کلا رو پسر تمرکز کردم یا نه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
وای مرضیه از اندرونی متنفرشدم🤦‍♀️🤦‍♀️

هااا تو۳ بار رفتی والا اینجا تا۶ بار هم داشتیم طرف دیگ سابیده شده بود تا این حد

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی مرضیه جووون... یه لحظه اومد تو فکرم که اگه ۹ نفر دیگه هم برن و من همچنان بمونم چی؟؟؟؟!!!!  ...

مطمئنم بزودی بی بی چکت مثبت میشه اینو از تمام وجودم حس میکنم‌ 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
امشب ی بی بی چک خریدم هی دارم رو خودم کار میکنم نرم استفاده کنم 😣 ولی ی چی تو دلم میگه برو  ...

من خودم اصلا تحمل انتظار ندارم به جات بودم زده بودم  وای خدا کی منم برم تو اقدام مث شما بی بی چک بزنم

جدیدا تاپیک چقد خلوت شد، همه باردار شدن جز ۱۰نفر اینا هم باردار بشن در تاپیک باید تخته بشه☺

منکه میام همش🥺

من هنوز آویزون اینجام.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
منکه میام همش🥺 من هنوز آویزون اینجام.

جنسیت مشخص بشه شما هم میری شک نکن🤣🤣🤣

2740
من خودم اصلا تحمل انتظار ندارم به جات بودم زده بودم  وای خدا کی منم برم تو اقدام مث شما بی بی چ ...

من آخه اینماه شعار میدادم ک اصلا فکر بی بی چک نمیکنم

بیخیال باشم یهو سوپرایز بشم

انگار نتونستم فقط تا امشب تونستم

شما کی میخوای اقدامتو شروع کنی؟

من آخه اینماه شعار میدادم ک اصلا فکر بی بی چک نمیکنم بیخیال باشم یهو سوپرایز بشم انگار نتونستم فقط ...

من تازه شروع کردم رفتم دکتر برا ازمایشات قبل بارداری و رژیم.....ان شاالله سه ماه دیگه

جنسیت مشخص بشه شما هم میری شک نکن🤣🤣🤣

اگه قرار باشه برم خدا کنه با دل خوش برم.

شما دعا کن جنسیت سالم و باب میلم بشه،قول میدم نرم.

ولی نمیرم دوس دارم بدونم بقیه بچه ها چی میشن،کی مامان میشن،حالشونو ببینم،الان در حال حاضر بی صبرانه منتظر مامان شدن شما و مامان روشا و بعد بقیه اقدامی ها هستم.

انشالا تا یکی دو ماه دیگه فقط و فقط حرف از جنسیت و زایمان باشه،دیگه اقدامی نداشته باشیم

من تازه شروع کردم رفتم دکتر برا ازمایشات قبل بارداری و رژیم.....ان شاالله سه ماه دیگه

انشاالله همون ماه نتیجه میبینی

به همین قشنگی سوپرایز میشی

انتظار خیلی بده هرچی هم بگی بیخیال میشم نمیشه

2706