2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1688173 بازدید | 136169 پست
خواستی تخته کنی صدام کن😂😂🤣

🤣🤣🤣همه رفتن اندرونی بازم انگار

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بخدا اصلاا فکرشم نمیکنم. منک بهت گفتم هرچی سنگ جلوی پام بندازن انقد سمج هستم ک تمام سنگا از جلوی پام ...

میدونم عزیزم 😘 

ان شاء الله که دیگه سنگی جلوی پات نمی‌افته وایندفعه باردار شدی یه بارداری خوب وراحتی رو بگذرونی که نی نی دنیا اومد سریع برید اقدام واسه بعدی😍😍😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤣🤣🤣همه رفتن اندرونی بازم انگار

وای مرضیه از اندرونی متنفرشدم🤦‍♀️🤦‍♀️

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
 😶😶😶 

سلام عزیزم.. چه خبر؟در چه حالی

تمام پست هارو پسندیدی چیزی نگفتی😘😘😂

چه خبر موفق شدی از همسرجان آزمایش بگیری؟ 

فردا می خوام برم دکتر برام آزمایش بارداری بنویسه؟ بگم آزمایش چی؟ آزمایش بتا بگم؟؟

آره عزیزم بگی خودش مینویسه.. آزمایش بتا هست. 

ان شاءلله که مثبته😍😍

2706