2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681660 بازدید | 136169 پست
منم از ده سالگیم که داداش دنیا اومد دیگه بچه داریم گل کرد😍😍 ولی دیگه نه تا این حد که بچه رو نزارم ...

انشالله🥰🥰

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
شما رژیم پسر بودین دیگه؟ ببخشيد اونوقت تخلیه بیرون انجام میشه دیگه؟ 

اره عزیزم

نگا من ۱۳ پریودم رفتم سنو که یه فولیکول ۱۴ داشتم، مرضیه گفت به احتمال زیاد ۱۷ یا ۱۸ پریودیت آزاد بشه، دیگه من دو سه روزی رابطه نداشتم و از ۱۶ پریود هر ۲۴ ساعت اقدام رفتم تا ۱۸ام، ولی ۱۹ علائم تخمک گزاری داشتم دیگه ۲۰ هم یه اقدام دیگه رفتم بعد اونم دیگه رابطه هام با جلوگیری بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی که اینفد با حوصله جوابمو میدی ستایش جون خداروشکر،مرسی عزیزدلم😘😘😘

خواهش میکنم عزیزم😘😘

ان شاءلله به زودی زود دلت شاد بشه🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
اره عزیزم نگا من ۱۳ پریودم رفتم سنو که یه فولیکول ۱۴ داشتم، مرضیه گفت به احتمال زیاد ۱۷ یا ۱۸ پریود ...

آزمایش دادی؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2740

سلام خانوما ۲۱ پریودمه تخمدان چپم ب شدت میگیره وقتی زیاد میشینم یا پیاده روی دارم اذیت میکنه انگار ی چیزی هس تو تخمدانم و اقدامم و کیست و عفونت هم ندارم تازگی سونو و آز دادم ینی چی هست 

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
2706