2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684993 بازدید | 136169 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببخشید میشه سوالتون رو دوباره بگید.. متوجه نشدم اگر بدونم ج میدم

من بچه اولمه ماه سوم اقدامم

ما پیش اقدام کردم،۱۳ روز پری عقب افتاد

رفتم دکتر امپول پروژسترون دوتا داد زدم،گف پری شدی لترزول بخور روز ۱۲ سیکل بیا سونو

الان روز ۷ پری ام لترزول خوردم

میترسم میگم بد نباشه با قرص باردارشم

همش میگم کیست نشه

بچه های اینجا میگن امپولش بده

اصن خیلی فکری شدم

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
منم همین فکرا رو میکردم ولی دلو زدم به دریا دیگه....  مرضی رو کچل ککرده بودماااا

امپولم زدی عزیزم؟

الان کی موعدته

من که خیلی فکری شدم،میگم با این قرصا خودمو داغون نکرده باشم یکوقت

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
2731
گلم از کجا گرفتید

داروخانه تبریز

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
تبریک میگم دوستم بخاطراینکه بی بی مثبت شده  من زیاد فرصت برا اقدام ندارم الان پری هستم پسرم ت ...

مرسی عزیزم 

منم با کیت اقدام کردم و سه شب اقدام داشتم و مثبت شد

ایشالله ب زودی برای پسرتون یه داداش میاد

پسرتون چند سالشه،،؟

پسر من اصلا تو این وادیا نیستش هنوز ۳ سالشه

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
عه رفتی پس؟ آره بابا منم نمیتونم برم دیگه ببخشید تعداد زیاده قاطی میکنم یادم میره کی چیکار کرده

آره عزیزم دیروز رفتم.یه فولی خوب تو تخمدان چپم دارم ٢٠ هست دیگه نمیدونم کی تصمیم داره آزاد بشه....شاید فردا پس فردا آزاد بشه ان شاالله

بچه ها میگم لترزول کلا بد نیست؟ من این ماه سوم اقدام بودم دکترم داد الان همش میگم کاش نمیخوردم میترس ...

منم دوبار خوردم ولی آمپول نزدم. فقط لکه بینیم وزیاد کرد ولی واقعا تو فولیکول خیلی تاثیر داره. 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
دیگ‌نخور

سلام مرضیه جون من قرص های لتروزول رو خوردم امروز هشتم سیکلمه یعنی به احتمال زیاد چهارشنبه آمپول آزادسازی رو بزنم و پنجشنبه و جمعه اقدام داشته باشم مشکلم اینکه دیروز یه جراحی دندون انجام دادم گفت جمعه هغته دیگه بیا برای کشیدن بخیه ها و همون روز جمعه گفته عصب کشی میکنه احتمال داره ادامه غصب کشی و پر کردن بمونه برای بعد اقدامم که معلوم نیست باردار باشم . یعنی روزهایی که اقدام دارم غصب کشی و دو روز از اقدام گذشته پر کردن باشه بنظرت کار خطرناکیه ؟

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
قاصدک‌شما کیت استفاده کردین...واینکه دوره هات چندروزه بودن....منم‌ میخام یکروز درمیان اینبار همسرم چ ...

آره 

من سیکلم نا منظم بود... دو ماه آخر دوفاستون خوردم که ۲۸ روزه بشه...

کیت میزدم وقتی نزدیک اوج کیت بود، اقدام رفتم.. فرداش دیدم کیتم اوجه... شوهرم میگفت نمیتونم هر شب... فرداش کیتم از اوج افتاد، شبش یه اقدام دیگه رفتیم و تمام

یعنی ۱۳ سیکل و ۱۵ سیکل

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
به نطرت ۱۳ و ۱۵ و ۱۷ برم یا ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ 

به نظر من ۱۴ ۱۶ ۱۸

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام قاصدک جون حالت خوبه سنو قلب نی نیت کدوم صفحه هست 

سلام عزیزم

من سونو قلب رو دکترم تو مطبش گرفت، مستقیم وارد پرونده کرد... برای همین عکسش رو ندارم

ممنونم ستایش جان انشاالله 🌹چند روز دیگه معلوم میشه که خدا منو لایق مادرشدن دونسته یا نه 💔

ان شاءلله که لایق دونسته.. ونی نی قشنگ تو دلته به حرمت این ماه عزیز🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
من اخه از ۱۵ سالگیم خواهر کوچیکه و از۱۳ سالگیم دختر داییم بدنیا اومدن من انقدر کمک کردم و بهشون رسید ...

منم از ده سالگیم که داداش دنیا اومد دیگه بچه داریم گل کرد😍😍

ولی دیگه نه تا این حد که بچه رو نزارم مامانم بشوره😅😅

ان شاءلله که گل دخترم مثل مامانش کدبانو بشه 😍😍