2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684993 بازدید | 136169 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم پسرم فقط گریه میکنه دارم دق میکنم

مبارکت باشه،انشالا قدمش پر خیر و برکت باشه.

باعث سربلندی و افتخاراتت بشه

اگه یادت موندم نی نی رو شیر دادنی منم دعا کن.

انشالا خودت هم به زودی خوب خوب بشی

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2731
منم دوبار خوردم ولی آمپول نزدم. فقط لکه بینیم وزیاد کرد ولی واقعا تو فولیکول خیلی تاثیر داره. 

خوب کلا بد نیست ستایش جون؟

مثلا تخمک طبیعی بهتر نیس؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
منم دوبار خوردم ولی آمپول نزدم. فقط لکه بینیم وزیاد کرد ولی واقعا تو فولیکول خیلی تاثیر داره. 

میگم آمپول نزدی ستایش جون بعد خودش ازاد شد؟

کیستو اینا ننیشه؟

خدایا به تمام دوستای نی نی سایتی من فرزند سالم و صالح عطا کن ،مرسی که هوامونو داری خداجونم💚❤       
میگم آمپول نزدی ستایش جون بعد خودش ازاد شد؟ کیستو اینا ننیشه؟

من سه ماه پیش هم خورده بودم مثل تو فکرم خراب بود که اگه آمپول آزاد سازی نزنم کیست میشه.. ولی 5روز پیش رفتم سونو خداروشکر کیست نشده بود.. واسه تو هم ان شاءلله کیست نمیشه بچه میشه😍😍😍

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
خوب کلا بد نیست ستایش جون؟ مثلا تخمک طبیعی بهتر نیس؟

این قرص محرک هست که تخمدان وتحریک میکنه فولیکول بسازه... من دوتا دخترام هم با محرک باردار شدم.. 

ولی با کلومیفن..  از بچه ها شنیدم لتروزول از کلومیفن بهتره.حالا این سری لتروزول خوردم. 

الکی به خودت استرس نده عزیزم. توکل به خدا کن

.ان شاءلله که همین ماه باردار میشی. 🙏

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
من سه ماه پیش هم خورده بودم مثل تو فکرم خراب بود که اگه آمپول آزاد سازی نزنم کیست میشه.. ولی 5روز پی ...

مرسی که اینفد با حوصله جوابمو میدی ستایش جون

خداروشکر،مرسی عزیزدلم😘😘😘

این ده روز بی بی نزدی؟ من قصد دارم روز هفتم هشتم بی بی بزنم ببینم مثبت نشون میده یا نه. اونوقت فکر ک ...

ن نزدم میخام چندروزدیگ بزنم که نتیجه دقیق باشه.شماکی آمپول زدید؟فولی هاتون چندبود؟

این قرص محرک هست که تخمدان وتحریک میکنه فولیکول بسازه... من دوتا دخترام هم با محرک باردار شدم..  ...

خدا حفظشون کنه عزیزم😍

ممنون انشاالله این ماه نی نی ناز میاد تو دلت ستایش جونی😍