2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678181 بازدید | 136169 پست

بچه ها من ۱۵ بسته کیت وندفو 

با تعدادی بی بی چک مدیکور و وندفو از دیجی کالا گرفتم امروز رسیده 

یه کارتن شده بود 😂😂😂😂😂

ایشالا از آذر میخوام دوباره اقدام کنم 

از شهریور هم شروع کنم به همسری مکمل بدم 

برام دعا کنید خواهرای مهربونم 

دعا کنید به خواسته قلبم برسم 

بعد از سقط از نظر روحی خیلی به هم ریخته ام 

انشالله تا اون موقع اوکی بشم

و خدایی که در این نزدیکی ست ......
سلام فدات گلم،اره خداروشر خوب بود فقط خودم خیلی ضعیف شدم انگار شیره ی جونمو گرفته این بچه،،،اره من ش ...

دوست خوش قلبم خیلی خوشحالم که دخملی نازتو به سلامتی بغل گرفتی. انشالله گل دخترهای موفق و شادی تربیت کنی

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من ۱۵ بسته کیت وندفو  با تعدادی بی بی چک مدیکور و وندفو از دیجی کالا گرفتم امروز رسیده& ...

انشالله همه چی برات خوب پیش بره و تو اولین ماه اقدامت به همونی که می خوای برسی.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
سلام  چند روز نبودم  منم حساس باید همه پیام هاااااا رو میخوندم  بالاخره تموم شد&nb ...

ترنم عزیزم ممنون انشالله ب زودی قسمت خودت و همه بچه ها 🙏🙏🙏🌼💟💟💟🌼🌼

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
2728
😂😂

شکوفه جون خوبی عزیزم ...میگم من احساس سوزش و تکرر ادرار دارم عفونته نه 😓😫😫😫 ای خدا یعنی هر روز ی داستان جدید دارم

تا فردا که برم دکتر و برام ازمایش بنویسه ک مشکلی پیش نمیاد ن ؟؟؟

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
والا منم خیلی وقته درگیر این قرصم میدونی چرا چون میبینم طرف یکساله تو اقدامه و باردار نمیشه این قرص ...

وای مرضیه پس دیگه نخورم..دکترم بعد سقط به منم فولیک اسید 5 داد.مطمئنا هردارویی زیادیش ضرر داره.منم به امید سه ماه خوردم الان میبینم یه سالم بیشتره

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2740
خوب اینایی که بخ میزارن دلیلش چیه؟ 

والا میگن یخ میذاریم ک سرعت اسپرم ایگرگ زیاد بشه نمیدونم واقعا تاثیر داره یا نه یا برای دختر گرم میکنن ک مثلا سرعت اسپدم ایگرگ کم بشه 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام مرضیه جان،ببخش مزاحم میشم،من اگه کل دوره سیکل شکم بند, ببندم به شکم و تخمدان هام،بنظرت مشکلی دا ...

ن خوبه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
وای مرضیه پس دیگه نخورم..دکترم بعد سقط به منم فولیک اسید 5 داد.مطمئنا هردارویی زیادیش ضرر داره.منم ب ...

والا نمیدونم خودمم دارم میخورم نخورم ی بدختی استرس میگیرم ک نکنه باز مشکل ایجاد بشه بخورمم نمیدونم‌واقعا چقد ممکنه ضرر داشته باشه درکل دل ب دریا زدم😑

آفرین انشاالله که آبروت حفظ بشه عزیزم تو هم رو رژیم خیلی پایبندی؟ به شوهرتم تقویتی میدی بخوره؟

ممنونم گلم😘

نه زیاد فقط لبنیات وکم کردم وترشیجات وحذف 

شوهرم چندماه پیش زانوش درد گرفت رفت دکتر  قرص تقویتی داد که شامل ویتامین EوCوD3.فولیک اسید هرازگاهی بهش میدم.خرنوب و کاسنی هم میخوره

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
ستایش جون به منم میگی چه نمازیه و چجوریه؟

گلم همین نماز شب هست دیگه.گفتم اگه سختتون باشه میشه سه رکعت آخرو یعنی شفع و وتر وخوند. .تو قنوت هم به جای 40تا مومن میتونی بگی اللهم اغفرلنا للمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات با سه تا صلوات.بعدش 70 تا استغفرالله .300تا العفو.تو نت بزنی واستون کاملشو میاره.میگم من تو بارداری دختردومم خوندم دخترم از سرشب میخوابید تافردا صبح  ..یه جاخونده بودم پیامبر ص فرمودند زن باردار که تو بارداری نماز شب بخونه بعد تولد نوزاد تاثیرشو باچشمش میبینه .واقعا این تاثیرش بود.

2706