2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681274 بازدید | 136169 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر و شادی 🌹🌹🌹

من امروز غربالگری دارم به نظرتون مثانه باید پر باشه یا خالی؟ 

واینکه برام دکترم سونو داپلر نوشته به نظرتون برای همه مینویسن یا نه؟ 

خدایا شکرت که یه فرشته کوچولو تو وجودمه 😍😍😍بعد این همه سال معجزه شد و منم دارم مامان میشم ان شاءالله 😭😍😭😍😭😍ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا 💓💓💓💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای گل من صبح ۹تا۱۱ سونو آنومالی دارم خیلی دوس داشتم بخاطرزحمتایی که خودم وشوهرم کشیدیم ان ...

انشالله که خدا مراد دلتو بده..وشادت کنه.

خوش خبربیای ان شالله😀

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728
سعی میکنم نخورم بااینحال مرتب خودم عرق نعنا میخورم،چندقطره به ایلیا دادم موثرنبود،دارو هم که میدم. ...

سلام دختر طلا جووووون 😍😍😍 میبینم که نی نی به دنیا اومده به سلامتی 🤩 ایشالا که زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه و دامادش کنی عزیزم 😘

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
سلام مرضیه جان.من امروز13سیکلم رفتم سونوچه جوریه به نظرتون؟هنوزاقدام نرفتم براپسرمیخوام اقدام کنم&nb ...

عزیزم تخمکتون ازاد شده کورپوس لوئتوم یعنی تخمک ازادشده کیت نمیزدی؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ترنم عزیزم ممنون انشالله ب زودی قسمت خودت و همه بچه ها 🙏🙏🙏🌼💟💟💟🌼🌼

موحده جون سلام عزیزم بهت تبریک میگم گل پسری رو😊😘انشاله سالم و سلامت بغلش کنی😘😘💝💝💝

عزیزم تخمکتون ازاد شده کورپوس لوئتوم یعنی تخمک ازادشده کیت نمیزدی؟؟؟

چراعزیزم از10سیکل زدم فقط روز 11سیکل رنگ گرفت قبل وبعدش خیلی کم رنگ بودگفتم شایدکیت خراب باشه رفتم سونو

اللهم عجل لولیک الفرج
2740
من که تجربه ی دختر دارم،بهش که نگاه می کنم میگم چجوری این همه عشق و دوست داشتن و دل نگرانی از این سن ...

عزیییییزم🥰🥰😋🥰

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
سلام دوستان وقتتون بخیر و شادی 🌹🌹🌹 من امروز غربالگری دارم به نظرتون مثانه باید پر باشه یا خالی؟& ...

@marziye68

خدایا شکرت که یه فرشته کوچولو تو وجودمه 😍😍😍بعد این همه سال معجزه شد و منم دارم مامان میشم ان شاءالله 😭😍😭😍😭😍ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا 💓💓💓💓
ارمان ۱۴۰۰  از سونو نیومدی هنوز ؟

سلام.گلم،هنوز نرفتم که بیام😂

ازمایش تیتر بتا میرم.

همسرم صبح ماشینو برداشته و رفته،دفترچه و کارتم تو ماشین بود،

اگه بتونم خودمو راضی کنم غروب میرم ،همش احساس میکنم میرم اونم منفی میشه بدتر حالم گرفته میشه🥺

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
چراعزیزم از10سیکل زدم فقط روز 11سیکل رنگ گرفت قبل وبعدش خیلی کم رنگ بودگفتم شایدکیت خراب باشه رفتم س ...

کیتات بفرست، و اینکسیکلت چند روزه هست چیزی هم خوردی منظورم محرک یا تخم هویجه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بچه ها من ۱۵ بسته کیت وندفو  با تعدادی بی بی چک مدیکور و وندفو از دیجی کالا گرفتم امروز رسیده& ...

انشالا که ۱۴ بسته کیت و تعداد زیادی بیبی چک اضافه بیاد.

همون ماه اول با جنسیت دلخواه  صحیح و سالم باردار شی🤲

@marziye68

منک مثانه‌ام‌ پور نبود. فقط ان تی میگن بهتره مثانه کمی پر باشه سونو داپلر بریا چی نوشته؟؟ معمولا کسانی سونو داپلر میرن ک ان تی بالا یا ریسک خورده باشن. 

خاهری منم مشکلم همینه که روزام متغیره  بیشتر مواقع۱۵ ام ازاد میشه اما ۱۳یا ۱۸. ام هم شده ازاد ش ...

فقط با کیت زدن میتونی اقداماتو به موقع بری.

دوسه ماه کیت بزن تا حدود تخمک گذاریو بفهمی،ماه اقدامم همینطور کیت بزن وقبل پررنگی اقدامی دستگرمیو برو کیتپررنگ شد میتونی بلافاصله بری سونو از وضعیت تخمک مطلع شی واقدامی اصلیو هرشب بری

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2706