2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1683977 بازدید | 136169 پست
مرضیه بچه منم خودشو سفت کرده اما ایته الکرسی خوندم و اینکه بیمارستانای اینجا سریع میبرن تریاژ و معای ...

والا خب کاری کردی ک برگشتین، صبح حتما برو یه چکاب بشو خیال خودت و همسرت راحت میشه مطمئن باش امام رضا ع پشت و پناه پسر نازت هست و خودش ضامنشه ولی برای اینک استرست کم بشه حتما صبح برو صربان قلبشو بشنو خیالتون راحت میشه. بچه خواهرشوهرت چتد سالشه؟؟؟

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
وااای مبااارکه حااااالَشو ببین.. خدااا... جووونم مباارکت باشه عشششق.. مامانی❤️❤️❤️❤️😍

مرسی عزیز جون فقط من همکارم چند وقت پیش هاله داشت بی بی ش، ولی منفی شد بتاش ،من هنوز نمی تونم باور کنم

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی مبارکه منم اولش به این کمرنگی بود

واقعا؟آخه این اصلا قابل اعتماد نیست بنظرم

خدای مهربونم،ریزدونه ای که در وجودم نهادی و به سلامت بغل بگیرم و لیاقت نگهداری از هدیه ی ارزشمندتو داشته باشم،پروردگار عزیزم فرزندم توانمند و مفید بشه جوری که دنیا به وجودش نیاز داشته باشه،💌
ع ریزم چند  روز دیگه تکرار کن باید پررنگ تر بشه انشالله ک مبارکه و گل پسری چسبیده ب دل مامانش&n ...

فدات عزیزم،شما الان مطمعنم دعاهات برآورده میشه لطفا برام دعا خداوند هر زمان بهم بچه داد سالم و صالح باشه،،

🙏🙏🙏💝💝💝

2731
مبارکه خانمی انشالله بسلامتی زایمان کنی

مرسی عزیزم،التماس دعا💝

بچه ها من هفته ۳۰ ام‌‌‌....۱۰ روزه ک به شدتتتتتتتت درد لگن و واژن دارم...یعنی موقع درازکشیدن اصن نمی ...

سلام‌احتمالش بالاست چون عفونت به لگن و مثانه فشار میاره و اینک حتما ازمایش کلیه انجام بده

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

خانومها دعای حضرت ذکریا رو بعد از نمازهاتون همیشه سه بار بخونید،یا در طول روز با خودتون زمزمه کنید:

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیهً طَیِّبهً اِنَّکَ سَمیعُ الدعا

عزیزم چخبر؟ باردار شدین؟ من زیاد نمیام تو تاپیک ولی برای عید قربان منتظر خبر خوب شما هستم.

سلام عزیزم

آره فدات شم😍 ببخش دیر اومدم خبر بدم

روز موعدم بتا دادم ۲۵۰بود دوباره چن روز بعدش تکرار کردم چن برابر شده بود دیگ دکتر گفت قطعی بارداری سونو نوشت برای ۸هفتگی ❤😍ایشالله قسمت تموم بچه های تاپیک 

علیسانم هدیه آقام علی اصغره❤                             پارسال نذر کردم سال بعد همین موقع تودلیمو بهم برگردونه❤😍خودت نگهدارش باش خداجونم 😍
@علیسانم1400     عزیز ازمایش دادی صددرصد شد؟؟؟

سلام عزیزم

آره فدات شم😍 ببخش دیر اومدم خبر بدم

روز موعدم بتا دادم ۲۵۰بود دوباره چن روز بعدش تکرار کردم چن برابر شده بود دیگ دکتر گفت قطعی بارداری سونو نوشت برای ۸هفتگی ❤😍ایشالله قسمت تموم بچه های تاپیک عزیزم کلی ام ازتو ممنونم خیلی ماهی❤

علیسانم هدیه آقام علی اصغره❤                             پارسال نذر کردم سال بعد همین موقع تودلیمو بهم برگردونه❤😍خودت نگهدارش باش خداجونم 😍
فقط اسمش قشنگه فکر کنم .  مثل تخم مرغ که درست میکنی بوی تخم مرغ سرخ شده خوش مزه تر از خود تخم ...

من که تجربه ی دختر دارم،بهش که نگاه می کنم میگم چجوری این همه عشق و دوست داشتن و دل نگرانی از این سن کم تو این کالبد کوچیک جاشده،چجوری این همه مهربونه و به فکر،من شوهرم یه کوچولو ریشش قسمت چونه سفید شده دخترم ۴ سالشه،همش میاد میگه چرا اینا سفید شدن و غصه میخوره ،میگم مامان هر مو سفید شدنی نشونه ی پیری نیست بابا همیشه قوی و سرحاله اصلا نگران نباش

سلام عزیزم آره فدات شم😍 ببخش دیر اومدم خبر بدم روز موعدم بتا دادم ۲۵۰بود دوباره چن روز بعدش تکرار ...

خداروصدهزارمرتبه شکر خیلی برات خوشحالم. مبارکههه😍😍😍برو از بارداریت لذت ببر انشالله  صدای قلبشم بزودی میشنویی اونوقت با حال خوبت برای تمام اعضا تاپیک دعا کن

ببین نی نیت هنوز  خیلی کوچیکه.. انشالله که بلا دوره ازش🙏 همین که واسش آیت الکرسی میخونی دیگه ...

اشاالله ممنون عزیزم

اره خیلی می خونم از اول تا حالا 

الان ک یکم آروم شدم میبینم دست و پام کبود شده 😳😳

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
اشاالله ممنون عزیزم اره خیلی می خونم از اول تا حالا  الان ک یکم آروم شدم میبینم دست و پام کبو ...

بخاطر استرس و ترس خودت هست حتما ب جایی خورده