2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681353 بازدید | 136169 پست
اقا من امروز پری شدم خیلی خوشحالم همسرم میگه همه تو این وضعیت قرار میگیرن ناراحت میشن تو انگار کبکت ...

انشالله که ماه بعد این موقع بی بی مثبتی😍😍😍...آره والا همینکه بدنت  سیر طبیعشو طی میکنه جای شکر داره...میخواستی به همسرت  بگی اتفاقا عقل کل هستم🤗🤗🤗

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
اقا من امروز پری شدم خیلی خوشحالم همسرم میگه همه تو این وضعیت قرار میگیرن ناراحت میشن تو انگار کبکت ...

چشمت روشن😅

دیگه از دو هفته ی دیگه ما روزشمار میزنیم تا به نتیجه برسید😅

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=200113661]اقا من امروز پری شدم خیلی خوشحالم همسرم میگه همه تو این وضعیت قرار میگیرن ناراحت می ...

والا غریبه نیستی ک اسم اقدام اومد صاحبخونه گفت پیش پول باید ۱۰۰میلیون بدی با ماهی یک و نیم گفتم ندارم  تا چن هفته درگیر گشتن خونه بودیم ک پیدا کردیم از اونطرف ۲۰ تومن رو پیش پول خونه دادیم با ماهی یک تومن اجاره.جابجایی داشتیم این ماه از طرفی برای ازمایش اخر هم دیگ حساب مالی اقا خراب شد نتونستم بدم گفتیم نهایت یکی دوماه یه مبلغی از حقوقشو کنار بذاریم تا ازمایش اخریو بدیم  اگ همه چیز اوکی بود بد بریم اقدام.

کلا برای ما همه چیز ریخت. دیگ راضی هستم ب رضا خدا چاره نیست باید بشینم و نگاه کنم ک کی وقتش میرسه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2742
والا خوش منظورمو فهمید میگ دارم بزات بزار وقتش برسه 🤪🤪🤪🤪 منظورم این بود ک عقلم از همون موقع ک ب ...

توحالا میخوای یه کار کنی این ماه هم همسرت واست ناز کنه🤦‍♀️

بابا الان وقت دون پاشیدنه..مردها دنبال بهونه هستن بدویی دنبالشون😅😅

بهش بگو عقل من در کنار تو کامله عزیزم😜😜😂😂😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
مرضیه جون ی سوال  بود کسی که دو سه روز قبل پریودی اقدام داشته بفکر اینکه تخمکی نیست که بخاد با ...

نمیشه با قطعیت گفت نه امکان همه چیز هست.

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
مرضیه جون ی سوال  بود کسی که دو سه روز قبل پریودی اقدام داشته بفکر اینکه تخمکی نیست که بخاد با ...

مثلا طرف کل پریش ۳ روزه هست و ی روز ب پری اقدام کرد و خیالشم جمع هست ک باردار نمیشه ولی اگه ۵یا۶ سیکل تخمک ازاد کنه کسانی ک محرک میخورن میدونن چی میگم اگ اسپرم تو لوله هنوز باشه صددرصد بارداری رخ میده

والا غریبه نیستی ک اسم اقدام اومد صاحبخونه گفت پیش پول باید ۱۰۰میلیون بدی با ماهی یک و نیم گفتم ندار ...

منم همینطور مستاجرم وضعمونم خرابه ولی باید چکار کنم بچه نیارم ک نمیشه بیارم باچی بزرگش کنیم هعی خدا 

2740
به راست باید بخوابی برای پسر

اگ اینطور بود ک الان هرکی مستقیم خوابید یا ب پهلو یا ب شکم کلا باید دختردار میشدن ک اینا همش حرفه من کلا باور ندارم

انشالله که ماه بعد این موقع بی بی مثبتی😍😍😍...آره والا همینکه بدنت  سیر طبیعشو طی میکنه جای ش ...

والا من بخاطر توده سینه ام مجبورم پری هامو بنویسم و اگ ی هفته تاخیر بیوفته باید استرس بگیرتم و پیگیر بشم خداراشکر نهایت ۲روز عقب میوفته یا دو روز جلو دیگ بیشتر از این تا اللن نشد

چشمت روشن😅 دیگه از دو هفته ی دیگه ما روزشمار میزنیم تا به نتیجه برسید😅

ن بابا قاصدک ازمایش اخرم موند ک اونم خداتومن پولشه ک نمیتونم ب اقا فشار بیارم گفتیم دیگ هرچی خدا بخواد یکم دیگ صبر میکنیم تا کم کم جور بشه

توحالا میخوای یه کار کنی این ماه هم همسرت واست ناز کنه🤦‍♀️ بابا الان وقت دون پاشیدنه..مردها دنبال ...

ن بابا اون کافیه من بگم باشه من راصی بشم برای رابطه از خداشه بچسبه بهم یعنی خیلی میل جنسیش بالاست ولی خب بخاطر من مراعات میکنه و میگ هروقت خودت خواسی

ن بابا اون کافیه من بگم باشه من راصی بشم برای رابطه از خداشه بچسبه بهم یعنی خیلی میل جنسیش بالاست ول ...

ایول بابا... چی میدی میخوره😅😅

منم همینطور مستاجرم وضعمونم خرابه ولی باید چکار کنم بچه نیارم ک نمیشه بیارم باچی بزرگش کنیم هعی خدا& ...

عزیزم شرایط شما خیلی خیلی بهتر از من هست و مطمئن باشید ک خدا بهترین برای بنده‌اش میخواد شما هم اقدامتون برید توکل بخدا

2706