2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1683974 بازدید | 136169 پست
قاصدک من ترشح دارم ها ولی دکتر هفته پیش معاینه کرد گفت اینا عادیه من چربی شکمی ندارم ولی جفتم قدامی ...

آره منم ترشح دارم... گاهی کم گاهی زیاد

ان شاالله که به خیریت بگذره

منم خیلی دوست دارم... اما رعایت میکنم نمک کم بخورم... چون صبح ها که بیدار میشم کف دست و پام خیلییی درد میگیره😪

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

اقا من امروز پری شدم خیلی خوشحالم همسرم میگه همه تو این وضعیت قرار میگیرن ناراحت میشن تو انگار کبکت خروس خوونه گفتم هاااا اون بعضیا هستن من مرضیه هستم از اینکه هرماه پری میشم و عقب نمیندازم ۲هفته جای خوشحالی داره خب میفهمم بدنم داره درست پیش میره دیگ میگه خدا بهت یه عقل بده از بس ب این چیزا فک میکنی گفتم داده خیلی وقته 🤣🤣🤣🤣 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دخترطلا، گل پسری چطوره؟؟؟ بزرگ شد؟؟ اذیتت ک نمیکنه؟؟؟ خانواده شوهرت چطورن؟؟؟

سلام عززززیزم خوبی؟

خداروشکرپسرم خوبه،نه طفلی نفخ داره گاهی خودش اذیت میشه.

الحمد لله کینه هامو دور ریختم اونام خوب شدن،الان خونشونم

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
اره هی میگفتم ۵ روز بشه میگفت نمیشهههه هی معجون میدی بعد میگی ۵ روز 😂😂😂😂😂😂😂😂 دیروز گفتم فردا ...

🤣🤣🤣🤣 راسی شما نسبت فامیلی هم دارین یا عریبه هستین؟؟ مردا همینن دیگ وقتی ب اخرش برسن حتی به چاه خشک برسن هم رحم نمیکنن و دنبالن ک ی جوب پیدا کنن تا سیرابش کنن😂😂😂

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
@sani_nini   میگم 13ام که نوبت داریم من 14ام میرم شوهرم میگه 13ام نحسه... 14ام میشه پنجشنبه. ...

پنجشنبه ها سونو تعطیله هاااا حواست باشه

۱۳ هم عدده.. نحسیش کجا بود بیچاره😅😅 صدقه بنداز و برو

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سلام مرضیه جون کاکائو تلخ تو اقدام خوب نیست؟ 

نه اسیدی میکنه بدنو کلا

[QUOTE=200113661]اقا من امروز پری شدم خیلی خوشحالم همسرم میگه همه تو این وضعیت قرار میگیرن ناراحت میشن تو مرضیه چیکارکردی پس،دیگه موقعش نشده اقدام کنی

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
اره دارم  عکس انتیمو اما خیلییی تاریکه و بده عکسش

بفرست عزیز و اینک انومالی اگ داری هم بفرست شاید بتونیم کمکت کنیم

اقا من امروز پری شدم خیلی خوشحالم همسرم میگه همه تو این وضعیت قرار میگیرن ناراحت میشن تو انگار کبکت ...

مرضیه جون ی سوال 

بود کسی که دو سه روز قبل پریودی اقدام داشته بفکر اینکه تخمکی نیست که بخاد باردار بشه اما سر موقعه پریود نشده ۶ روز دیرتر پریود شده و بعدش ماه بعدش بفهمه همون اقدام باعث شده حامله بشه؟

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
😂😂😂 

والا خوش منظورمو فهمید میگ دارم بزات بزار وقتش برسه 🤪🤪🤪🤪

منظورم این بود ک عقلم از همون موقع ک بهش بله گفتم دادم رفت🤣🤣 

سلام عززززیزم خوبی؟ خداروشکرپسرم خوبه،نه طفلی نفخ داره گاهی خودش اذیت میشه. الحمد لله کینه هامو دو ...

خداروشکر، غذاهای نفاخ نخور اصلا اگ نفخش زیاد هست تو اب کمی عرق نعنا قاطی کن یه کوچولو بده بخوره مثل اب روی اتیش هست برای نوزاد نفاخ من خواهرم ک پسرش نفخ میکرد این کارو میکرد خیلی راضی بود