2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1682659 بازدید | 136169 پست
ما  کلا میگیم کسی که پشته بچش کبود بوده چیزی دلش خواسته نخورده کبود شده نشنیدن میگن زن حامله چی ...

یعنی سر هرسه تا☺️☺️

من از دکترم پرسیدم گفت اثر ضربه دکتر هست بدو تولد و‌واسه بعضیا میمونه تا چندماه

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
ماهم همینجوری میگیم عزیزم اما بعضی جاها برعکس میگن

من شنیدم یه ازمایش خون هست جنسیتو میگه که دختره یا پسره اون فکر کنم تو 8 هفتگیه چرا انجام نمیدی خودتو راحت نمیکنی 

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبول باشه مرضیه جان من به شدت اعتقاد دارم انشالله سال بعد فرشته ت بغلت باشه❤️

من به یکی از فامیل ها فرستادم گفتم اگر بارداری شدی دوستم رو خیلی دعا کن....💋💋💋💋

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
گلی من هرکی رو دیدم تو فامیل پشت بچش سبز بوده بعدیش پسر شده!حتی داشتیم طرف مثلا اولیش پشتش سبز بوده ...

برا ما هرکی سبز بوده دختر شده من جمله سه خواهرام ک پشتشون سبز بود  دیگ مامانم از باردار شدن دست کشید گفت هفتمی هم دیگ دختر میشه🤣🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
قربون دل مهربونت چقدر حالم خوب کرد پیامت انشالله خدا از دهنت بشنوه من به جرات میتونم بگم دختر دوم ی ...

❤❤❤💋💋💋💋حاله دلت همیشه عالی باشه گلمممم...بهترینها برات رقم بخوره گلمممم🤲🏻❤🥰انشاالله

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
من شنیدم یه ازمایش خون هست جنسیتو میگه که دختره یا پسره اون فکر کنم تو 8 هفتگیه چرا انجام نمیدی خودت ...

میخوام انجام بدم فعلا دارم میپرسم ببینم کجا داره با چ قیمتی

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
من به یکی از فامیل ها فرستادم گفتم اگر بارداری شدی دوستم رو خیلی دعا کن....💋💋💋💋

قربونت برم اخه فاطمه جانم💋❤️

انشالله که باردار میشه و‌دلش شاد میشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
برا ما هرکی سبز بوده دختر شده من جمله سه خواهرام ک پشتشون سبز بود  دیگ مامانم از باردار شدن دست ...

عه😁😁😁🤭🤭🤭خب شماهم شیر مرد هستین مثله این دختره من همه پیو نقض کردین دیگه🤣🤣

2740
❤❤❤💋💋💋💋حاله دلت همیشه عالی باشه گلمممم...بهترینها برات رقم بخوره گلمممم🤲🏻❤🥰انشاالله

عززززیزدلی❤️❤️❤️❤️

همینطور برای خودت و دوتا فرشته ی قشنگت😍🥰

یعنی سر هرسه تا☺️☺️ من از دکترم پرسیدم گفت اثر ضربه دکتر هست بدو تولد و‌واسه بعضیا میمونه تا چندماه

حالا من سزارین شدم کلا دکترم هیچ ضربه ای نزد به بچه خودم داشتم میدیدم تا دنیاش اوردن بهم نشونش دادن بغلش کردم .اما کبود بود یعنی میگم کبود باورت نمیشه وحشتناک بود .ما کرمانشاهیم تو ما میگن زن حامله چیزی دلش خواسته نخورده مامانم تا یه مدت بد نگاه شوهرم میکرد همش غر میزد چی خواستی نخریده .به مادر شوهرم و خواهرشوهرم نشون داد😁😁 تا رفتم دکتر زنان و اطفال گفتن این جاش تنگ بوده کبود شده اما خوب منو این حرف از دست مادرم نجات داد .

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
قربونت برم اخه فاطمه جانم💋❤️ انشالله که باردار میشه و‌دلش شاد میشه

انشاالله براش خیلی دعا کن،،،دوبار سقط سخت داشته،،خیلی نا امیده،،،

اخه این طوری که از جاهایی که مو زاید هم در نمیاد،با این کار اونا هم تحریک میشن ،رشد میکنن،مثل   ...

ن والا برای من ک اصلا در نمیاد 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
من پسرم دنیااومده بود،پشتش کبود بودیه تیکه،الان بعدی میشه چی؟؟

دختر😍😍😍 اگ کبود بوده بین گودی  دوباسنش

میخوام انجام بدم فعلا دارم میپرسم ببینم کجا داره با چ قیمتی

والا من یه بار تو این نی نی سایت دیدم انجام داده بودن همه میگفتن درست بوده فکر کنم گفتن بین 500 تا 600 هزینشه اما خوب ادم راحت میشه از فکر و خیال .اما نمیدونم اسمش چیه حتی یکی گفت یه رفته ازمایش گفته پسره رفته سونو گفته دختره میگفت تا ماه اخر فکر میکردم دختره ماه اخر رفتم سونو گفته پسره میگفتن درست در میاد ازمایشش

2706