2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1688701 بازدید | 136169 پست
عالی اومد بچت پسره انشالله سالم باشه

عاقا برای منم بگیر🤭😁

نیت کردم🥰😘

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
ببین توهم نی نیت پسره...من مطمنم این روش خیلی درست در میاد،،،حالا ببینیم نی نی موحده چیه!اون ثابتثش ...

کدوم روش .اخه من بعد دختر اولم یه دختر 5 ماه سقط شده دارم .بعد پسر باردار شدم 

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا اینا رو من قبول ندارم سر دختر سوممم تمام علایم و حدسیات که همه میگن پسر بود انشالله واسه شما پ ...

سر دخترم تا دنیا نیومد بعضی ها فک میکردن دروغ میگم ک دختره ...در این حد شبیه پسر بود حالاتم

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
عاقا برای منم بگیر🤭😁 نیت کردم🥰😘

گلی خانم برا شما ک معلوم شذه

بعدم این برا جنسیت نیس فال نخود هس هم نیت خودش هم خودم نیت کردم براش ک اگر پسره عالی بیاد ک اومد،،،،ی سریا میگن الکیه و سرگرمیه اما من اعتقاد دارم

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
2731
پس چرا واسه من درست درنیومد چون هرسه تا دخترم کبود بود پشتشون

واقعا؟!!سقط نداشتی گلم؟

فک کنم پسرت بعد از این سه تا فرشته ها میخواد بهتون اضافه بشه🤲🏻🤩

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
وای فک کردم بارداری،،،چقدر دلم میخواد یه روز بیایی بگی دوقلو پسر داری🤩🤩🤩🤩 🤲🏻❤انشاالله...من مط ...

چقدر مهربونی 

چقدر ازت انرژی میگیرم

ممنونم فاطمه جان

از خدا میخوام با اومدن فرشته ت تو بغلت تمام خوشیهای دنیا بریزه تو زندگیت

دوتا دختر خیلی خوبه وقتی باهم بازی میکنن مخصوصا😍

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
عالی اومد بچت پسره انشالله سالم باشه

مرگ من 

چی بود فالش 

یعنی دورت بگردم ک بااین بغض خوشحالم کردی خدا خوشحالت کنه انشالله 

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
واقعا؟!!سقط نداشتی گلم؟ فک کنم پسرت بعد از این سه تا فرشته ها میخواد بهتون اضافه بشه🤲🏻🤩

نه عزیزم سقط نداشتم

وااای یعنی میبینم اون روزو😢

شوهرم که دیگه مطلقا بچه نمیخواد

منتظر معجزه ام

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
من کل تنمو میزنم دست پا زیر بعل شکم‌و پا و وقتی قشنگ خشک خشک شد میرم زیر دوش اب ابکشی

اخه این طوری که از جاهایی که مو زاید هم در نمیاد،با این کار اونا هم تحریک میشن ،رشد میکنن،مثل  شکمو و سینه و کمر🥴

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
حالا باید دوستانی ک زایمان چندتا دختر داشتن بپرسیم ک پشت بچه هاشون کبود بوده یا نه😶 چقد این درسته&n ...

من پسرم دنیااومده بود،پشتش کبود بودیه تیکه،الان بعدی میشه چی؟؟

مرگ من  چی بود فالش  یعنی دورت بگردم ک بااین بغض خوشحالم کردی خدا خوشحالت کنه انشالله&nb ...

نخود،تازه بازم گرفتم باز عالی اومد من ک میگم و مطمعنم پسره،،،، باز پنابرخدا

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
کدوم روش .اخه من بعد دختر اولم یه دختر 5 ماه سقط شده دارم .بعد پسر باردار شدم 

گل جون روش زنجیر و حلقه رو انجام دادی شما چطور بود 

گلی خانم برا شما ک معلوم شذه بعدم این برا جنسیت نیس فال نخود هس هم نیت خودش هم خودم نیت کردم براش ک ...

منم برای جنسیت نمیخوام که🤭😁بابا نی نی من دختره بخدا

یه کاری بود برای فردا میخواستم انجام بدم برای اون گفتم،،،در کل مرسی 💋🥰

من پسرم دنیااومده بود،پشتش کبود بودیه تیکه،الان بعدی میشه چی؟؟

پسر😁

2706