2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678079 بازدید | 136169 پست
سلام خاله های مهربون خوبید مامانم امروز یه جایی پیدا کرد و بالاخره فهمید من چی هستم⚘بیایید عکسمو بب ...

شکوفه‌جون‌تبریک‌میگم‌‌گل‌دخمل‌نازتو‌دعا‌کن‌ما‌هم‌انشاالله‌‌مثل‌خودت‌یه‌روز‌به‌خواستمون‌برسیم  

دیگه بعد از ۱۳ هفته معمولا هر جنسیتی بگن همونه گلم من کاری نکردم من فقط چیزیایی که از امار و اطلاع ...

عزیزم ببخش یک سوال من یک هفته از موعدم گذشته دو روز بی بی گذاشتم منفی بود هیچ علائمی هم ندارم این دوره تخمکگذاریم یک هفته دیرتر از  همیشه بود میشه به خاطر همون باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکوفه‌جون‌تبریک‌میگم‌‌گل‌دخمل‌نازتو‌دعا‌کن‌ما‌هم‌انشاالله‌‌مثل‌خودت‌یه‌روز‌به‌خواستمون‌برسیم   ...

واسه رسیدن به ارزو هیچوقت دیر نیست عزیزم.

اول باید توکل به خدا کنی و بعدش همه چی جور میشه🙌🙌🙌🥰🥰

الهی که همه مامانا اینجا به آرزوهاشون برسن 🥰🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2728
لوبیاااا مرسی ازت  واقعا نمیدونم شاید شما فرشته نجاتم بودی و خدا نخواست که من طبق روش اون ماما ...

سلام عزیزم میشه روش شونو به منم بگی چون منم سه ماه اقدامم هنوز پیش نیومده بارداری

اگه بگین ممنون میشم

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢
واسه رسیدن به ارزو هیچوقت دیر نیست عزیزم. اول باید توکل به خدا کنی و بعدش همه چی جور میشه🙌🙌🙌🥰🥰 ...

وای عزیزممممم تبریک میگم بهت...اتفاقا امروز میخواستم بهت بگم تو همه ی علایمت مثل منه شک نکن نی نیت دختره،،،با این حاله خوبت برای همه ی منتظرا دعا کن🤲🏻😍😍❤❤❤

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
عزیزم اقدامات رو چطور انجام دادی؟؟

اول از همه خدا خواست

بعد هم 

زمان اوج کیت یک اقدام . 

شب قبل هم تخلیه اسپرم با جلوگیری 

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
سلام خاله های مهربون خوبید مامانم امروز یه جایی پیدا کرد و بالاخره فهمید من چی هستم⚘بیایید عکسمو بب ...

وای

باورم نمیشه

خداروصد هزار مرتبه شکر 

برای ما هم دعا کن به خواسته مون برسیم

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2740
وای عزیزممممم تبریک میگم بهت...اتفاقا امروز میخواستم بهت بگم تو همه ی علایمت مثل منه شک نکن نی نیت د ...

مرسی عزیزززززم انشالله قسمت همه منتظرااااا🙌🙌🙌

خانما خیلی وقت اینجا نیومدم چند تا به امار پسر دارها اضافه شده؟ 

اکثر اونایی که پسر شدن تو تاپیک لی لی هستن. ولی اخیرا چند نفر هم پسر شدن که اونجا نیستن بعضی هاشون. من فقط از یادداشت های خودم میگم.

• اوینا خانم
  • فلفل ۲۵
  • Sarasms 2565, 2571
  • Soheylajun 2584
  • رنگین کمان ۲۶۲۴
۱۲ نفر هم از کل تاپیک دختر شدن که تو تاپیک اخر من امارشون هست. از این ۱۲ نفر ۵ نفرشون ۴ اقدامشون رسیده و همه چیز رو رعایت کردن و باز نتیجه نگرفتن متاسفانه. خودتون برید تاپیک اخر من رو بخونید متوجه میشید
فاطمه، آوا اوین، نگاری، سوگلی و ساری ناز فقط بودن که ۴ تا اقدامشون احتمال زیاد رسیده و جواب نگرفتن. بقیه ۲ یا سه اقدامه بودن. که اقدام سومشون هم ۵۰-۵۰ بود. 
سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
اول از همه خدا خواست بعد هم  زمان اوج کیت یک اقدام .  شب قبل هم تخلیه اسپرم با جلوگیری& ...

من همه اش بفکر این بودم تو بچه ات دختر باشه با شونه بری خونه مادرشوهرت

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 

اسمش رو چی میزاری؟

وای باورم نمیشه خداروصد هزار مرتبه شکر  برای ما هم دعا کن به خواسته مون برسیم

مرسی عزیزم من از وفتی که اونجور خونریزی کردم مطمئن شدم دختره و روزی که هم شما اومدی گفتی تو تاپیک بانو هم یکی مثل من بودو بچش دختره دیگه ۱۰۰۰ درصد مطمین شدم

انشالله قسمت شما با جنسیت دلخواه عزیزم🥰🙌🙌

مبارک باشه دختر گلت شکوفه جان بیشتر از همه به فکر شما بودم تو این تاپیک خیلی خوشحالم جنسیت دلخواه رسیدی ما رو هم دعا کت با حال خوبت😘😍

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
2706