2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1680812 بازدید | 136169 پست
سلام عزیزم شاید منم جای شما بودم همین حسو پیدا میکردم ولی خدا خودش شاهده که من سر پسر دومم هیچ اسرار ...

وای شکوفه جان چی میبینیم 😍😍😍

خیلی خیلی خوشحالم برات 🙏🙏🙏🙏

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
لوبیا جون آمارتو درست کردی راجبه من؟؟؟

گلم توی تاپیک امار فقط عکس کیت ها و نحوه اقدام رو نوشتم

اره میزارمت تو امار اونایی که ۴ تا اقدامی بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای شکوفه جان چی میبینیم 😍😍😍 خیلی خیلی خوشحالم برات 🙏🙏🙏🙏

لوبیاااا مرسی ازت 

واقعا نمیدونم شاید شما فرشته نجاتم بودی و خدا نخواست که من طبق روش اون ماما پیش برم

چون ۲ ماه اقدامم طبق اون بود که نشد

و ماهی که طبق روش شما اقدام کردم باردار شدم

اول از خدای مهربونم بعد از شما تشکر میکنم

الان ۱۴ هفته و ۳ روز هستم دعا کنید که آنومالی هم تایید بشه🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ممنون . من همون یک ثانیه روی تخت سونو ناراحت شدم همون جا فراموش کردم. دیگه قسمت نبوده 

انشالله صحیح و سالم بیاد بغلتون عزیزم😘

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
مبارکتون باشه 😍😍😍😍

ممنونم😘🥰🥰

2740
یادم نیست چند ساعت قبل از اقدامت همسرت یک بار تخلیه اسپرم با جلوگیری داشتن؟

درست ۲۴ ساعت تخلیه با جلوگیری داشتن

لوبیاااا مرسی ازت  واقعا نمیدونم شاید شما فرشته نجاتم بودی و خدا نخواست که من طبق روش اون ماما ...

دیگه بعد از ۱۳ هفته معمولا هر جنسیتی بگن همونه

گلم من کاری نکردم

من فقط چیزیایی که از امار و اطلاعات جمع کردم رو گفتم. اقدام شما هم رو اوج کیت بود و باز هم طبق اماری  که من جمع کردم یک اقدام شانس دختر بیشتره

البته اینکه همسرتون هم تخلیه شده بودن و تعداد اسپرم خیلی کم شده بود نکته اصلی بود

دیگه بعد از ۱۳ هفته معمولا هر جنسیتی بگن همونه گلم من کاری نکردم من فقط چیزیایی که از امار و اطلاع ...

بله صد درصد

واقعااااا هزاران بار شکر خدااااا🙌🙌🙌

ممنون عشقم خوشحالم کردی...خداتودلیت روبرات حفظ کنه😍😍😍😍فرداموعدمه انشالله شنبه میرم😊

ان شاءالله بسلامتی و دلخوشی باشه دوست جونی 

جواب تست هم بگیری و مثبت که دیگه خیالت راحت بشه 

خیلی خیلی خوشحال شدم

چقدر ذوق داره وقتی بی بی یکی مثبت میشه 

الهی شکرررر

نه چه حالتی ؟؟  مگه از حالتم جنسیت میشه؟ اول خوب سونو کرد بعد ۳ ۴ دقیقه پرسیدم گفت دختره

مبارکت باشه گلم ان شالله به سلامتی دنیا بیاد

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
2706