2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1680988 بازدید | 136169 پست
من همه اش بفکر این بودم تو بچه ات دختر باشه با شونه بری خونه مادرشوهرت

اره اتفاقا رفتم امروز جینگولیجات بخرم که برم اونجا ولی همه جا بسته بود😂😂

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
اسمش رو چی میزاری؟

فاطمه خانم🥰🥰🥰

چون هدیه خانوممه🙌🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمممممم باورم نمیشه🥺🥺🥺 از صبح سر درد گرفتم حال نداشتم بیام بگم

الهی شکر شکوفه جون چقدر خوشحال شدم برات خدا دختر ناز نازیتو برات حفظ کنه 

نعمت رو داشتی خداوند رحمت هم بهت داد

کلی مبارک باشه گلم

دیدی همه پیش بینی ها نقض شد خیلی خوشحالم گلم😍😍😍

عزیزم ببخش یک سوال من یک هفته از موعدم گذشته دو روز بی بی گذاشتم منفی بود هیچ علائمی هم ندارم این دو ...

بله

اگه تخمک گذاریتون یک هفته دیر بوده موعدتون یک هفته میافته عقب. حالا یا یک هفته دیرتر پریود میشین یا ایشاللا بی بی مثبت میشه و دیگه پریود نمیشین

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2742
مبارک باشه دختر گلت شکوفه جان بیشتر از همه به فکر شما بودم تو این تاپیک خیلی خوشحالم جنسیت دلخواه رس ...

مرسی عزیزم منم با امیدای شما این چند وقت رو گذروندم🙌🙌

الهی که همه دوستام اینجا به خواسته قلبیشون برسن🙌🙌🙌

مبارک باشه یه لحظه بهتون حسودیم شد ، بعد به خودم گفتم دو تا پسر دارن سومی دختر ، انشالله صحیح و سالم ...

شما هم دختر میخوایید😍

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
ممنون عزیزم مرسی انشالله گل دختری نازتوبغل بگیری

وای زهرا جان خیلی خوشحال شدم برات مبارکه😘😘😘😘

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
2740
الهی شکر شکوفه جون چقدر خوشحال شدم برات خدا دختر ناز نازیتو برات حفظ کنه  نعمت رو داشتی خداوند ...

من از اولم همه پیش بینی هارو قبول نداشتم!!!

فقط همون فال و نخ و سوزن دیشب موحده جان درست بود😂🥰🥰🥰

بله اگه تخمک گذاریتون یک هفته دیر بوده موعدتون یک هفته میافته عقب. حالا یا یک هفته دیرتر پریود میشی ...

مرسی عزیزم  تو این شبهای ماه رمضون به خاطر این همه مهربونیتون ختم صلوات به نیتتون برداشتم ان شالله به مراد دلتون برسین 

سلام قاصدک جون وای چقدر افکار ما باردارا شبیه همه منم حالم همینه همش میگم کاش به کسی نمیگفتم اگه ای ...

سلام..

آره دقیقااا... منم میگم کاش کسی نمیفهمید

اما چنان قلبم تو دهنم میزد که دل میخواست زودتر به مامانم و مادرشوهرم بگم😄😄

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
لوبیا جان من دکتر بهم رافولیت پودر سین لس و امپول نوربیون وقرص کیوتن داده نمیدونی اینا خوب واسه پسر ...

گلم شما بودین که ذخیره تون پایین بود؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام خاله های مهربون خوبید مامانم امروز یه جایی پیدا کرد و بالاخره فهمید من چی هستم⚘بیایید عکسمو بب ...

واایییی مبارکهههههه😍😍😍

دیدی گفتم دخترت گل سر داره😍😍جون دلم😘😘

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706