2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678226 بازدید | 136169 پست
پس هنوز جنسیت معلوم نیست😍انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

نه هنوز

ان شاالله سالم باشه.. برامون فرقی نمیکنه دختر باشه یا پسر

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سونو قلب 8 هفتگی رفتم ضربان و نپرسیدم اما بهم یه ماما تو بهداشت گفت که به دختر میخوره ضربان قلبش .ال ...

سلام عزیزم جنسیت نی نی شما معلوم شده؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره گلم فقط یک اقدام انجام دادم .امپول برای این خوبه که زمان دقیق ازاد شدن تخمک دستت میاد گلم دیگه ز ...

ای خدااااا من که دیگه کامل گیج شدم.دیگه خدا خودش رحم کنه یه پسر سالم و صالح ،یهویی بده بهم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
تو ۳ صفحه اول جواب سوالتون هست و راجع به فلوکنوزول انتخاب خودتونه خوردنش چون عوارض داره

این عکس کیتای این ماهم.یعنی اصلا تخمک گذاری نداشتم.سیکلام ی وقتایی ۴۵ روزم میشه یعنی ممکنه روز ۳۰ تخمک گذاری کنم؟گیج شدم .ماههای قبل قشنگ پر رنگ میشد

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍
2728
عزیزم باورت میشه همش تو فکرت بودم و برات دعا کردم ک انشالله پسری سالم باشه ..تا میتونی مایعات بخور و ...

ممنون عزی دلم امیدوارم هر چی از خدا میخوای بهت بده بله با دعای خیر شما بچه مشکلی نداشت 

خدارو صد هزار مرتبه شکر 

2738
سالاد گوجه و خیار خوبه عزیزم. چون کاملا قلیاییه. ببین اصلا سردی و گرمی مهم نیست. مهم اینه که چه چیزا ...

مامان روشا میشه جواب بدی... 

میگم من الان حدودن 3ماهه، هرماه 3روز دارم زودتر پری میشم. چرااا؟؟ نکنه حامله نشم؟ 

ممنون عزی دلم امیدوارم هر چی از خدا میخوای بهت بده بله با دعای خیر شما بچه مشکلی نداشت  خدارو ...

فدات عزیزم الهی شکر ....ممنون از دعای قشنگت 🙏🙏🙏🌻🌻🌻🌻💖

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
فدای تو بشم عزیزم خدا دخملیتو نگه داره 😁😍😍

فدات بشم عزیزم مرسییییی😍😍

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
بچه هاتست گذاشتم فرداموعدمه...دارم سکته میکنم یعنی درسته این...باعرض معذرت با ادرارغلیظ گذاشتم روزه ...

😍😍😍😍🤩🤩🤩مثبته گلمممممم،،،مبارکه

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2706