2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681407 بازدید | 136169 پست
منم دلم میخواد😁😋😋چندوقتته عزیزم؟؟

توی هفته هشتم هستم

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
سالاد فکر نمیکنم خوب باشه. چیپس و پفک خوبه. تخمه افتابگردان خوبه. ماهی سرده گوشت مرغ هم سینه خوبه . ...

آخه من جایی شنیدم خیار و گوجه خیلی خوبن برای پسردارشدن،انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سالاد گوجه و خیار خوبه عزیزم. چون کاملا قلیاییه. ببین اصلا سردی و گرمی مهم نیست. مهم اینه که چه چیزا ...

آهان،ممنونم که گفتین،پفک و چیپس چی عزیزم 😁😁😁😋😋😋

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
توی هفته هشتم هستم

پس هنوز جنسیت معلوم نیست😍انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

2728
گلی جون مگه صانعی عمل میکنه؟

تا قبل از بارداری کمک  میکنه اما سرازین نمیکنه .عملای دیگه میکنه من یه سه جلسه رفتم پیشش میدیم رحم در میاره همه کاری میکنه فقط سزارین نمیکنه .بیشتر برای مشاوره و بارداری رفتم پیشش عکس رنگی برام نوشت که جوابش خوب بود

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
میشه لطف کنی برنامه اقدامتو بگی؟ چه جوری اقدام رفتی؟ از کی شروع کردی؟ کلا چند تا اقدام رفتی؟؟؟ ممنون ...

کلا یک اقدام 36 ساعت بعد از امپول ازاد سازی دقیقا 36 ساعت.همسرم از 5 روز قبل تخلیه نداشت گلم

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
منم انشاالله اذرمیخوام اقدام کنم..اگه توصیه ای داری ممنون میشم بهم بگی‌.مثلا از الان برم دکتر برا جن ...

اخه بدن با بدن فرق داره من همه دوستام کلا رژیم و اقدام سه ما طول کشید برای من 9 ماه شد من چی بگم گلم هر جور خودت صالح میدونی .من خودم از اول طب سنتی نرفتم دکترم منو فرستاد برای خودم و شوهرم دارو داد اماده فقط نحوه دم کردنشو توضیح داد .

مشکلت چی بود عزیزم

تنبلی تخمدان دارم .بیطتر به خاطر این میرفتم که رژیم ازشون بگیرم و مشورت بدن اما زیاد حرف نمیزدن دو سه تا وردست داشتن اصلا نمیتونستی با دکتر حرف بزنی به خصوص کشاورز .اما رفتم پیش این ماما تنها میرفتم داخل با خودش حرف میزدم شاید بعضی وقتا 20 دقیقه طول میکشید اما خیلی خوب راهنمایی میکرد همه چی رو با دقت بررسی میکرد من خیلی ازش انرژی مثبت میگرفتم بار اخری که رفتم سونو 12 اذر بود سونوگرافه گفت اندومتریت نامنظمه ضخامتشم کمه این ماه برات نمیگیره نا امید رفتم پیش دکترم گفت توکلت به خدا باشه من از تو بدترم داشتم نتیجه گرفته برام امپول ازاد سازی زد 14 هم صبح زود گفت اقدام کن اونجا هم یه شستشو داد بهم گفت فقط توکلت به خدا باشه همین اصلا استرسم نداشته ایترس خیلی بده یا میگیره یا نه دیگه از ابن بدتر که نمیشه من با حرفاش اروم میشدم اون موقع دقیقا برام گرفت

2740
ازاقداماتون میگی

یک اقدام 36 یاعت بعد از امپوا ازاد سازی همسرمم 5 روز قبل تخلیه نداشته عزیزم

یک اقدام 36 یاعت بعد از امپوا ازاد سازی همسرمم 5 روز قبل تخلیه نداشته عزیزم

عزیزم سونو قلب چند هفتگی رفتید؟ضربان چند بود؟

و همانا ما انسان را از عصاره‌اى از گِل آفريديم. سپس او را به صورت نطفه در جايگاهى استوار قرار داديم.سپس از نطفه، لخته خونى آفريديم، آن گاه لخته خون را پاره‌گوشتى ساختيم وپاره گوشت را به صورت استخوان‌هايى در آورديم، و استخوان‌ها را با گوشت پوشانديم، سپس آن را آفرينش تازه‌اى داديم، پس شايسته‌ى تكريم و تعظيم است خداوندى كه بهترين آفرينندگان است.«1». آل عمران، 75.
فقط یه اقدام؟ آمپول ازاد سازی برای چی خوبه؟ ب تسریع بارداری کمکی میکنه؟

اره گلم فقط یک اقدام انجام دادم .امپول برای این خوبه که زمان دقیق ازاد شدن تخمک دستت میاد گلم دیگه زمان نزدیکی میدونی کی هست

کدوم شهرین؟ ماماتون کی بود؟

کرمانشاه.پریناز محمدی گلم.

عزیزم سونو قلب چند هفتگی رفتید؟ضربان چند بود؟

سونو قلب 8 هفتگی رفتم ضربان و نپرسیدم اما بهم یه ماما تو بهداشت گفت که به دختر میخوره ضربان قلبش .البته عروسمونم اصفهانه اونم بهش گفته بودن ضربان قلب بچت به دختر میخوره اونم نی نیش پسر شد گلم

2706