2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678247 بازدید | 136169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ملون طبع گرم و تر داره خوبه، عرقیجات هیچی نخور بزار بدنت روند طبیعی خودشو طی کنه

https://uupload.ir/files/bapd_16173614539547869131967859236679.jpgنمیدونم گل مدیکور چرا بازی درآورد امروز..بلافاصله با روژان زدم، چقد فرق میکنن باهم

2731
اینم ی عکس دیگه ش 

اره اینجا چون صافه شبیه دختره

من از جمجمه نمیتونم تشخیص بدم

فقط ناب مشخص باشه دقیق و بدون خطا میگم

اما ستون فقرات انحنا دار معمولا پسره

صاف دختر به شرطی که ناب زاویه بالای ۴۵ داشته باشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
2738
اي جااااانم ماشالله هزار ماشالله اسمش هم عاليه خدا برات حفظش كنهه خيلي اقاست خدا برات حفظش كنه خدارو ...

خیلی ممنونم گلم.انشالله به سلامتی فارغ بشی.منتظر خبرتم گلم

اره اینجا چون صافه شبیه دختره من از جمجمه نمیتونم تشخیص بدم فقط ناب مشخص باشه دقیق و بدون خطا میگم ...

آهان ممنون عزیزم پس بنظرت  تو دو تا عکس از رو نابش شبیه پسره ؟ لطف کردی عزیزم برات صلوات فرستادم ان شاءالله عاقبت بخیر بشی 😘

آهان ممنون عزیزم پس بنظرت  تو دو تا عکس از رو نابش شبیه پسره ؟ لطف کردی عزیزم برات صلوات فرستاد ...

نه ناب مشخص نیست اصلا من از روی ستون فقرات حدس زدم عزیزم

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
مرسی من که خودم دقت میکنم احساس میکنم زاویه ش کمه و به دختر میخوره البته شما واردتری عزیزم 

شاید شما از نزدیک میبینی واضحتره من اینجا عکس میزارن زوم که میکنم عکس تقریبا مات میشه 

انشالله همونی باشع که میخوای گلم

2706