2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679082 بازدید | 136169 پست
بله منفی هست.  ولی شما امشب هم اقدام برو و فعلا تا ۲۰ سیکلت صبح و شب کیت بزن تا ببینیم ایا کیت ...

این اقداما ب نفع دختر نیست؟

چشم امشب هم اقدام میرم

مرسی که هستی🌷🌷🌷🌷

👪
آره زرشک به شدت قلیایی میکنه حتما در رژیم قلیلیی قرار بدید کلم بروکلی را اول بپزید تا نرم و قلیایی ت ...

باورت میشه من تا حالا کلم بروکلی امتحان نکرده بودم. پیش داوری میکردم فکر میکردم خیلی بدمزه باشه. ولی به خاطر این موضوع با نمک دریا و لیمو که خوردم خوشم اومد. تربچه هم به گفته شما زیاد میخورم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری یولداش. من چهار پریودم از دیروز صبح یه دونه اینوفولیک شروع کردم شب هم یه دونه اوابوست. خوبه به ...

اینو فولیک یکی بخور،اوا رو دوتا بکن.یکی صب یکی شب.

هستم نگران نباش.فقط لطفا استرسو دور کن یکم.تنها کاری که قراره بکنی اینه که کیتت هاله پر رنگ داشت هی اقدام کن .یه سونو هم موقع پر رنگی برو.همین.بقیش دست خداس،بخدا ما فقط وسیله ایم.خوشش بیاد حاجتمونو میده،نخواد نمیده.اینو در نطز بگیری خیلی اروم میشی

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2731
https://uupload.ir/files/gnp7_img_20210128_105319.jpg @لوبیا99 عزیزم به نظرت کیت آخرم همرنگ شده یا ...

هنوز کاملا دو خط همرنگ نیست ولی بزودی میشه

سونو رفته بودی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
جنگلم جون هم خانم هم اقا باید ژله رویال بخورن؟

اره عزیزم هر رروز ناشتا صبح به اندازه نخود بذار زیر زبونتون

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
مورفولوژی ۶۷٪ خوبه، تحرک آ ۵٪ ، و تحرک ب ۱۴٪ ، تحرکش کمه  اسپرم کل ۱۵۰ میلیون که خوبه فقط ...

ژل رویال تاثیر داره روی تحرک لوبیا جون تورو خدا بگو من الان ده روز هم خودم میخورم هم همسری

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
2738
من امروز پریود شدم اگه مثل ماه پیش بشم حدود ۱۷-۱۸ سیکلم کیتم مثبت میشه

به سلامتی عزیزم انشالله خدا یه داداش گل به دخترت بده و یه پسر سالم و صالح عاقل. مطمئنم به بهترین شکل این نتیجه را میگیری چون واقعا اینجا داری زحمت میکشی و وقت میزاری خدا بهترینها را نصیبت بکنه

جنگلم جون هم خانم هم اقا باید ژله رویال بخورن؟

باید ک نداره،برای همه کلا خوبه خیلی خاصیت داره و برای کسایی هم ک تو اقدام ب باردارین عالیه.ولی مقدار خیلی کم هر روز صبح به اندازه عدس زیرزبون.

اینو فولیک یکی بخور،اوا رو دوتا بکن.یکی صب یکی شب. هستم نگران نباش.فقط لطفا استرسو دور کن یکم.تنها ...

چشم عزیزم. ممنون بابت راهنمایی هات

لی لی جون اوا رو دو تا شو باهم بخورم یا یکی صبح یکی شب؟ یا فرقی نمیکنه؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

خانوما چند هفته میرن انومالی؟؟

الهی،گاهی،نگاهی،خدایا خواسته دلم رو براورده کن مصلحتم توش قرار بده،یا فاطمه زهرا ،چادرت را بتکان روزی ما را برسان،خداجونم میدونم که تا عید زیر این امضامو امضا میکنی،و من دوباره و هزاره باره به الرحمن الراحمین بودنت اطمینان پیدا میکنم.
باورت میشه من تا حالا کلم بروکلی امتحان نکرده بودم. پیش داوری میکردم فکر میکردم خیلی بدمزه باشه. ولی ...

پری تمام شد؟ اقداماتتو شروع نکردی؟ آره این قلیایی ها با نمک خورده بشه عالیه چون سدیم که برای رژیم پسر هستش همراه با قلیایی ها عالی میشهکلم بروکلی عالیه و اگر هم پخته بشه به شدت قلیایی میشه این مدت غذاهاتو خوش نمکتر درست کن و توت فرنگی الان هم به وفور در بازار هست حتما بخور هر چه هم ترشتر بهتر و قلیایی تر. موفق باشی دوستم

2706