2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1681964 بازدید | 136169 پست
لوبیا جان من ماه اقدمم امروز پریود شدم استرس بدی گرفتم چون دو تا دختر دارم و پسرمم از دست دادم نگران ...

از بعد از پریودی قلیایی بخور حسابی. از دوستان بپرس چیا هستن. 

خرمالو، اب انار، اب هویچ روزی دو لیوان، و کلی میوه های دیگه هستن. از زنتیار و رکژان بپرس. دوستان کلی زرشک رو تعریف میکردن

و کلی تخم کدو بخور و بادام هندی و قیصی و کشمش و مویز و شیره انگور و ....

و از پاکی کیت بزار یه موقع سورپرایز نشی

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از  ده روز پیش شرو کردم به دمنوش تخم هویج دادن به همسری و یه موقع هایی ام عرق کاسنی و حدود د ...

اره خوبه عرق کاسنی هنسره من چند ماه هر روز صبح میخورد

ژله رویال هم عالیه ما هم میخوردیم خیلی روی قدرت باروی هم تاثیر داره

اره خوبه عرق کاسنی هنسره من چند ماه هر روز صبح میخورد ژله رویال هم عالیه ما هم میخوردیم خیلی روی قد ...

دعا کن من این ماه مامان شم

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
2742
از بعد از پریودی قلیایی بخور حسابی. از دوستان بپرس چیا هستن.  خرمالو، اب انار، اب هویچ روزی ...

آره زرشک به شدت قلیایی میکنه حتما در رژیم قلیلیی قرار بدید کلم بروکلی را اول بپزید تا نرم و قلیایی تر بشه با آب لیمو ترش و نمک بخورید اصلا با آبلیمو استفاده نشه چون آبلیمو اسیدی هست آب لیموی تازه. هویجم در حد یه لیوان کافیه من یه سری زیاد خوردم ترشحم را خیلی کم کرد. و دمنوش های قلیایی را هم یادتون نره

امشب اقدام برو باز هم کیت بزن و بقیه رو‌بهت میگم  احتمال داره که این هم بزرگ بشه و ازاد بشه ...

سلام لوبیای عزیزم

دیشب اقدامی ک گفتید رفتم 

اینم عکس کیت هام

منفین درسته؟

https://uupload.ir/files/yc4c_۲۰۲۱۰۱۲۸_۱۱۱۶۴۲.jpg

👪
سلام لوبیا جون من سه ماهه اقدام دارم و ازون موقع پریودام ۳۳ روزه شده قبلا ۳۰ روزه بود امروز روز۱۰ س ...

شما کیت بزن وقتی کیتت مثبت شد برو سونو

2740
سلام لی لی جون؟دقیقا میدونم که خودم‌مقصرم باید میزاشتم تخلیه شه،الان دیگه خودمم تحریک نمیشم همش اتفا ...

والا من همیشه ترشح دارم،شوهرمم بهم دست بزنه دیگه ترشحم جمع نمیشه،کاری نکردم از اول همین بوده بدنم.ولی اگه ازش دلخور باشم و ته دلم باهتش صاف نباشه،عین جوب کبریت میشه واژنم.

بنظرم برو یه لباس خواب خوشگل بپوش،عطر بزن،ارایش ملایم بکن،و فک کن اصلا قرار نیس برا بارداری باشه،یکم با فکرات خودتو تحریک کن و بعدم هرکاری که شوهرت خوشش میاد انجام بده قبل دخول.و حین شذوع هم بهش اطمینان بده اصلا دیگه برات مهم نیس اقدام و دل خودت رابطه میخواد و خودتم این حرفتو باور کن.و اصلا به دخول و ارضا و بچه فک نکن.و اینو فقط در نظر بگیر،روستایی های قدیم،بین چهار تا بچه میخوابیدن،زیر پتو با دوتا حرکت و بدون تحریک زن ،مرد ارضا میشد و تمام.بجه هاشونم اکثرا پسره.پس انقد درگیر ترشح و تحریک و ارضا نباش.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
شما کیت بزن وقتی کیتت مثبت شد برو سونو

لوبیا جون این آزمایش رو میخونی

https://uupload.ir/files/22fe_whatsapp_image_2021-01-28_at_10.15.25.jpeg

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
سلام لوبیای عزیزم دیشب اقدامی ک گفتید رفتم  اینم عکس کیت هام منفین درسته؟ https://uupload. ...

بله منفی هست. 

ولی شما امشب هم اقدام برو و فعلا تا ۲۰ سیکلت صبح و شب کیت بزن تا ببینیم ایا کیتت دوباره مثبت میشه یا نه

آره زرشک به شدت قلیایی میکنه حتما در رژیم قلیلیی قرار بدید کلم بروکلی را اول بپزید تا نرم و قلیایی ت ...

بچه چرا ماه‌های قبل اقدام همه چی اوکی هستش ولی ماه اقدام همه جوره از زمین تا آسمان بلا میباره برامون دلیلشو نمیدونم شاید از استرس باشه شایدم ماه اقدام همه چی را میدیم به خورد بدنمون کلا همه چی خراب میشه و از همه مهمتر شوهرها هم یه جورهایی پنچر میشن با شون می‌خوابه من ماهی که اقدام ندارم شوهرم راه به راه پیشنهاد اقدام میده ولی ماه اقدام ازم فراریه🤔🤔🤔🤔🤔

بله منفی هست.  ولی شما امشب هم اقدام برو و فعلا تا ۲۰ سیکلت صبح و شب کیت بزن تا ببینیم ایا کیت ...

لوبیا عزیزم کی پری میشید؟ من تقریبا روز دیگه به پریود شدنم مونده فکر کنم شما هم با منی خانمی

لوبیا جون این آزمایش رو میخونی https://uupload.ir/files/22fe_whatsapp_image_2021-01-28_at_10.15. ...

مورفولوژی ۶۷٪ خوبه، تحرک آ ۵٪ ، و تحرک ب ۱۴٪ ، تحرکش کمه 

اسپرم کل ۱۵۰ میلیون که خوبه

فقط تحرک میتونه بهتر بشه ولی برای بارداری هیچ مشکلی نداره

2706