2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1686218 بازدید | 136169 پست
جنگلم اینو میخونی https://uupload.ir/files/22fe_whatsapp_image_2021-01-28_at_10.15.25.jpeg

بگولوبیاجون هم نیگا کنن حتما@لوبیا۹۹

تا جایی که من متوجه شدم همه جیز اسپرم خوبه جز سرعت حرکتش یکم‌پایینه ولی بنظرم برای بارداری و پسر بازم مشکلی نداره،ولی اگه میترسی و استرس خواهی داشت میتونی چند ماه صبر کنی خرنوب واین چیزایی ک برای سرعت خوبه مثلا کاسنی و فرتیل اید یا ولمن و وینامینا بدی بعد

ولی من بودم هم اونارو شروع میکردم هم اقدام‌رو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره به خاطر جنسیته ،آخه میدونی من اگه باردار شم تو محل کارم شرایطم خیلی بد میشه خیلی امکاناتو از دست ...

هرکی اینجاس حالا به یه دلیلی براش مهمه جنسیت که اینجاس.

انشالله که باردار میشی با جنسیت دلخواهت

2731
بگولوبیاجون هم نیگا کنن حتما@لوبیا۹۹ تا جایی که من متوجه شدم همه جیز اسپرم خوبه جز سرعت حرکتش یکم‌پ ...

من از  ده روز پیش شرو کردم به دمنوش تخم هویج دادن به همسری و یه موقع هایی ام عرق کاسنی و حدود ده دوازده روز باهم هم خودم هم شوهرم داریم صبح ناشتا ژل رویال میخوریم نمیدونم دیگه چقد تاثیر داره

بنظرت خوبه؟ از دیروزم شرو کردم به ویتامین ای دادن

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
مامان فرشته شرح اقدام میدونی صفحه چنده منم  بخونم

918 اگه اشتباه نکنم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
خواهش میکنم‌درکت میکنم‌چون عینشو گذروندم ولی استرس نداشته باش اگه بخاطر بارداری و جنسیته😉حالا انشا ...

ول کن نیستی ها. آنومالی هم بگه پسره باز باور نمیکنی. تو باید دنیا بیاری آنتنش رو ببینی که باور کنی؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
حتما عزیزم.  الان ول کن استرس و فکر و خیال رو. نشستی هی میگی میدونم من ارضا نمیشم . خشکم دوبار ...

مرسی عزیزدلم،منتظرم کیت دوم رو بزنم که برم حمام،همه کارایی که گفتی انجام میدم ایشالا خدا کمک کنه همه چی خوب بشه،ممنون دوست مهربونم

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
من قبلا چندین بار کفتم که خانمایی که سومین فرزندشونه خیلی دقت کنن و دو سه ماه کیت و سونو بعد اقدام ک ...

لوبیا جون منم نگران شدم من روزای اقدامم نتونستم صبحانه درست بخورم اصلا میلشو نداشتم شب اقدامم دوتا شیرینی خامه ای خوردم اینا چقدر میتونه تاثیر بزاره رو اسیدی شدن بدن

کیتمم که یهویی پرنگ شد نمیدونم اصلا اقدام سومم بهش رسیده یا نه

خدایا من هنوز منتظر معجزتم
مورفولوژی ۴۱٪ بقیه آیتم ها هم بد نیستن میتونی اقدام کنی

سلام لوبیا جون

من سه ماهه اقدام دارم و ازون موقع پریودام ۳۳ روزه شده قبلا ۳۰ روزه بود امروز روز۱۰ سیکلمه چند روز دیگه برم واسه سونوی فولیکول عزیزم؟

مَن فَقَ وَختي میجَنگَم كِ مُطمَئِنَم بَرَندِه میشَم!
سلام لی لی جون؟دقیقا میدونم که خودم‌مقصرم باید میزاشتم تخلیه شه،الان دیگه خودمم تحریک نمیشم همش اتفا ...

عزیزم خشکی واژنتون دلیل اصلیش از استرس میتونه باشه وقتی استرس داری بدن به شدت اسیدی میشه و متاسفانه این مورد نه به نفع پسر دار شدن است نه به نفع بارداری پس به خدا توکل کن اقداماتتو برو و استرس خودت را هم به شوهرت منتقل نده که کار به ارضا نشدنشون برسه موفق باشی

2706