2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684993 بازدید | 136169 پست
گلم خودت استرسی شون کردی. ببین دیگه ارضا شدن خودت خیلی مهم نیست. قبل از اینکه همسرت اصلا تحریک بشه، ...

آره صددرصد مقصر خودم بودم وگرنه شوهرم میلش زیاده اگه استرس بهش نمیدادم مطمئن بودم کم نمیاره،فقط نمیدونم الان چطور درستش کنم،من مشکل ارگاسم دارم لوبیا جون کلا این مشکل بهم استرس میده تو اقدام الانم از دیشب حس میکنم دیگه تحریک نمیشم که لااقل بدنم یکم خیس بشه،روز ۲۱ سیکلم دیروز سونو دادم فولیکولم ۱۵ بود دیشب دیگه نتونستم کیت بزنم چون انقد برا سونو آب خورده بودم که ادرارم غلیظ نمیشد الان منتظر ادرار دومم که کیت بزنم برات بفرستم

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
عزیزم دوستانی که تجربه دارن میگن ارضا شدن خیلی هم مهم نیست همین که تو حالت برانگیختگی باشی کافیه. ام ...

برام دعا کن مامان فرشته

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسم دکتر اورولوژیتون چی بود؟ شرایط محیطی یعنی جی؟

عینه جمله ای که دکتر گفت

وقتی یه اسپرم ضعیفه،تعدادش کمه،سرعتش کمه،شکلشون ناجوره،اینها هم برای ایکسه هم ایگرگ،یعنی این مشکلات برای جفتشونه،فقط و فقط محیط و شرایطه بدنه که تعیین میکنه کدوم اکتیوتر باشه،کدوم عمرش بیشتر بشه،کدوم سرعت حرکتش بیشتر بشه و سر زنده تر حرکت کنه و به تخمک برسه.

من واقعا قانع شدم و یا خیال راحت با همون اسپرم داغون اقدام‌کردم😅

انشالله خدا برات حفظش کنه منم از دیشب سر این موضوع بهم ریختم تو اینترنت سرچ کردم نوشته بود واریکوسل ...

دقیقا همینطوره

من همسرم مدتا بود رعایت میکرد لباس زیر اکثرا نمیپوشید لبتاب رو پاش نمیذاشت

کمپرس یخ وقتی تو خونه نشسته میذاشت تابستونا حتی تو ماشین هم کمپرس یخ میذاشت 

حالا شوهرم اون مدت اصلا جنسیت رو نمیدونست ک من میخوام،بهش گفته بودم اینکارا نمیزاره برگرده واریکوسلت و اینکه خودشم حالش بهتر بود اینجوری تاثیرشو میدید

2731
ببین نمیدونم اون موقع ک من توی ماه سوم اقدام بودم و شوهرم بعد ماه ها و شاید یک سال شد خوردن فرتیل ای ...

آره عزیزم بودم. همون موقع هم بعد آزمایش همسر من کلی بهم دلداری دادی. 

البته تو شرایط خیلی سختی همسرم نمونه داد و گاهی میگم شاید نتیجه آزمایش درست نبوده. ولی خوب گرید آ ده بود گرید ب هم 10 بود. تعدادش خوب بود.

بعدش خرنوب و قرص تقویتی خورد ولی نرفت آزمایش بده.

منم حرف های تو یادم میفته میگم بذار فقط رو قلیایی کردن خودم تمرکز کنم. شرح اقدامتو پرینت گرفتم هی میخونم  

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
عینه جمله ای که دکتر گفت وقتی یه اسپرم ضعیفه،تعدادش کمه،سرعتش کمه،شکلشون ناجوره،اینها هم برای ای ...

جنگلم اینو میخونی

https://uupload.ir/files/22fe_whatsapp_image_2021-01-28_at_10.15.25.jpeg

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
عزیز دلم  ممنون  ببخشی سوالام زیاد بود یه کم استرس دارم

خواهش میکنم‌درکت میکنم‌چون عینشو گذروندم

ولی استرس نداشته باش اگه بخاطر بارداری و جنسیته😉حالا انشالله یهو انومالی نگه دختر ولی یه نمونه ی اسپرم داغونم جلوت😅

آره عزیزم بودم. همون موقع هم بعد آزمایش همسر من کلی بهم دلداری دادی.  البته تو شرایط خیلی سختی ...

ببخشید انقدر اعضا زیاد شدن منم حافظه ی خوبی ندارم اصلا یادم‌نمیمونه،خب خداروشکر انشالله بزودی به نتیجه برسی عزیزم😘😘😘

خواهش میکنم‌درکت میکنم‌چون عینشو گذروندم ولی استرس نداشته باش اگه بخاطر بارداری و جنسیته😉حالا انشا ...

اره به خاطر جنسیته ،آخه میدونی من اگه باردار شم تو محل کارم شرایطم خیلی بد میشه خیلی امکاناتو از دست میدم و ممکنه هیچ وقتم بهش نرسم. کلا تو محل کار من هر کی باردار میشه انقدر اذیتش میکنند تا استعفا بده. برا همین حالا که دارم اینا رو تحمل میکنم دوس دارم جنسیت دلخواه باشه

برام دعا کن مامان فرشته

حتما عزیزم.

الان ول کن استرس و فکر و خیال رو. نشستی هی میگی میدونم من ارضا نمیشم . خشکم دوباره شوهرم اونجوری میشه. ول کن . قشنگ برو یه دوش آبگرم بگیر اعصابت آروم بشه. بعدش بیا بیرون با روغن بچه ای چیزی سر تا پای خودتو ماساژ بده (البته اگه شوهرت ماساژ رو انجام بده که عااالیه)بذار عضله هات آرووم بشن قلیایی ها رو بخور برای خودت آهنگ بذار دمنوش درست کن. همسری رو هم نازشو بکش. حال خودتون رو خوب کن ما هم برات دعا میکنیم.

دسته جمعی انرژی مثبت میفرستیم برات.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2706