2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1686332 بازدید | 136169 پست
چون من دوتا پسر دارم اونا برا پسردار شدن از من سوال كردن منم گفتم اگه سيكلشون هميشه ٢٨ روز ...

حتی نمیشه گفت شما که سیکلتون ۲۸ رپزه بوده روز ۱۴ بوده تخمک گذاریتون یا ۱۶. ممکنه دو نفر با سیکل ۲۸ رپزه بشن یکی روز ۱۳ ازاد کنه یکی ۱۶

پس بدون کیت و سونو نمیشه ۱۰۰٪ گفت و ممکنه همون روش رو بقیه جپاب بده یا نده

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
چشم از امشب باز اقدام میرم بله هر ماه ۳۰ روزن ۲۳ هر ماه پریود میشم از امشب هر ۲۴ ساعت کافیه؟ ۱۵ س ...

امشب اقدام برو

باز هم کیت بزن و بقیه رو‌بهت میگم 

احتمال داره که این هم بزرگ بشه و ازاد بشه

عمس سونوی قبلت رو هم دوباره بفرست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم کلا بهم ریخته بعد میگم ماه اقدامم اینوفولیک بخورم دیگه نمیتونم حدس بزنم ازاین ماه کیت میزارم ...

اگه کسی مشکل تخمک گذاری نداره و سنش بالای ۳۵ نیست نباید بخوره

2731
من۲۱سالمه.تخمک گذاریمم فکرکنم خوبه.روزی یدونه بخورم؟ اخه دلم نمیخادمنتظربمونم😢

اگه به قیمت جابه جاکردن تخمک گذاری هست نخور!

من بارداری قبلی بالای ۳۰ سال بودم ماه اول اقدام باردار شدم!

بهترینش اینه ادم تغذیه اش رو تغسیر نده که روز تهمک گذاری تغییر نکنه و بتونه حداقل از سه شب قبلش اقدا ...

چقدر کامل توضیح دادی. خیلی ممنونم.

همسر من توانایی شو داره مشکلی نیست میتونه. منم ممکنه دلم نخواد ولی از نظر جسمی توانایی شو دارم.

به نظرم این مدلی که شما گفتی برای من که استرسم بالاست بهتره. نگران سورپزایز شدن نمی شم.

رو این پلن هم فکر میکنم.

مرسی که هستی.  

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
خرمالو قلیایی و طبع گرمی هم داره اما پوستش را به هیچ وجه نخورید پوستش قلیایی نیست

چه جالب.مرسی که گفتی. 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
لوبیا به نظرت ایندوفولیک چند در صد شانس بارداری را زیاد میکنه برای کسی که مشکل زنانه ندا‌شته باشه

فکر نمیکنم زیاد جابه جا کنه اگه خودتون مشکل تنبلی اینا تدارین

2706