2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1682642 بازدید | 136169 پست
چرا خونریزی ندارم؟ دوم پریودمه؟ سوزشم دارم

لکه بینی داری؟ منم تا دو روز خونریزی ندارم و لکه بینی دارم. 

ببین لکه بینی احتمالا یا از رحم سرده یا از رحم گرم. رحم متعادل لکه بینی نداره. 

احتمالا گرمیجات خوردی اینطوری شدی. بچه های اینجا میگفتن ی پارچه، پهن کن رو شکم ات و با اتو حرارات ملایم اتو رو  روی شکم بذار. بعد برو پیاده روی. باز میشی. زعفران و اویشن دم کن و بخور 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  یه سوال داشتم  کیت من دیروز دو خط بود اقدام داشتم  امروز یه خط شده  یع ...

اگه دختر نمیخوای اقدام کن

اگه دختر میخوای اقدام نکن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
چرا خونریزی ندارم؟ دوم پریودمه؟ سوزشم دارم

زباده روی تو گرمی و احتمال زیاد هم عفونت و ترشح چیزی داری؟؟ 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام  یه سوال داشتم  کیت من دیروز دو خط بود اقدام داشتم  امروز یه خط شده  یع ...

اقدام دختر یا پسر؟

اگه کم رنگ شده ازاد شده و دیگه اقدام تاثیری نداره.

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
مرسی، وای نمیدونم چرا یهو استرس گرفتم، مرضیه جون به نظرت الان ورزش کردن خوبه؟  

روزی ده دقیقه پیاده روی تو خونه داشته باش. البته من ورزش از دوره پری توصیه میکنم ک فولیکول رشد کنه 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2740
آره بخدا منم خیلی کسا را دیدم مرد برای پسر باید آتشی باشه داغه داغ باشه در اون صورت هم تحرک اسپرم و ...

ولی پدر من خیلی داغ بوده،بعد ازدواجم از صحبت های مامانم فهمیدم.تعداد رابطشونم زیاد بوده همیشه،جوری که مامان میگه همیشه حوله هامون خیس بود.ولی ۴تا دختریم.خدا نخواد بده نمیده.هرچند من خودم با اقدام زیاد به ارزوم رسیدم،منکر این قضیه نیستم و کاملا به این روش ایمان دارم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
مرسی، وای نمیدونم چرا یهو استرس گرفتم، مرضیه جون به نظرت الان ورزش کردن خوبه؟  

استرس چرا بیخیال باش استرس بدن اسیدی میکنه، هرچی بیخیال تر اقدام ها بهتر

عزیزم سعی کن طرز فکرتو عوض کنی.منم اولش مثل تو بودم ولی الان رو ذهنم کار کردم یه پسر بچه دو ساله همش ...

جالبه من یه پسر بچه آروم میخوام حوصله شیطنت و بازیگوشی خونه به هم ریختن ندارم چون دخترام خیلی آروم بودن🤗🤗🤗🤗

الان که پریودم هیچی ندارم اما قبلش ترشحاتم مث همیشه نبود  برا همین رفتم دکتر بهم یه پماد داد. ...

خب پماد زدی تاثیر نداشت؟؟؟

2706