2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1689107 بازدید | 136169 پست
اکی. ممنون فقط ی سوال تو اقدام های دست گرمی هم پاها رو بالا بگیریم و ... یا دیگه نیازی نیست؟ بع ...

نه بازم نیست اقدام های دست گرمی بالا بگیری

اگه میخوای ۵ صبح بری، روز ۱۵ تخمک گذاری داری؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها من خیلی نگرانم  ببخشید  عذر میخام  من چند وقت پیش حس  خارش داشتم نه ...

نگران نباش. 

بعد از اینکه پری تمام شد دود عنبر نسا خودت رو بده. سریع خارش ات تموم میشه. 

منم این ماه بعد تمام شده پری خارش داشتم. عنبر نسا دود دادم خوب شدم. 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
30 روزه عزیزم، هم درد دارم هم ترشح 

احتمالا امشب یا فردا میره رو اوج

اقدام هات خوب بوده و به نظرم امشب هم اقدام کن و امشب یا فردا صبح کیتت به اوج میرسه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
نه بازم نیست اقدام های دست گرمی بالا بگیری اگه میخوای ۵ صبح بری، روز ۱۵ تخمک گذاری داری؟

اره. من روز 8 پری صبح پاک میشم. روز 15 پری صبح تخمک گذاری دارم. 

میخام اقدام هام هم 5 صبح برم. 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
https://uupload.ir/files/wty5_۲۰۲۱۰۱۱۸_۱۰۰۴۰۲.jpg خانما میشه نظرتونو در مورد کیت امروز بگین. 

داره کیتت رنگ‌میگیره گلی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
احتمالا امشب یا فردا میره رو اوج اقدام هات خوب بوده و به نظرم امشب هم اقدام کن و امشب یا فردا صبح ک ...

لوبیا جون من سه صفحه اول رو خوندم اما یه سوال دارم این که هر روزی که کیت مثبت شد اون روز وقت آخرشه برای پسر دار شدن یا فردای اون روزی که مثبت شه 

برای دختر میتونی هر ۴ روز اقدام کنی اگه هنوز ازاد نشه تا فردا میتونی فردا اقدام بری میتونی سونو بر ...

بچه اولمه...ولی اگه خدام صلاح بدونه خیییلی دختر دوست دارم..نهایت تلاشمو می کنم ببینم چی میشه..سونو اگه نخوام برم..به نظر شما با این کیتا چجوری پیش برم اقدام کنم یا نه؟

من خیلی خوندم اینارو ولی هیچی از کیت و دوره تخمک گذاری و اینایی که نوشتی نمیفهمم خیلی سخته 😢😢😢😢 ...

سیکلات چمد روزه اس؟مرتب پریود میشی؟

کیت و از داروخونه تهیه میکنی.مکس اصلا نخر.مدیکور و ونستلو بخر.با ادار صب بزن.عکس کیت هاتو بفرس اینجا کمکم کنن.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2706