2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678812 بازدید | 136169 پست
چشم. ممنونم عزیزم خدا از دهنت بشنوه ان شاالله شماهم به هرچی میخواید برسین

میشه منم یه راهنمایی کوچولو بکنم اینم انجام بدن البته اگه پدرتون میتونه

داداش من تک پسره وخب ماهمه وفامیل خیلی دوست داشتیم پسرداشته باشه اولین فرزندشونم هست حاج اقای محله مون بهش گفته بود شب اقدام دستتو بزار روی سمت راست همسرت وهفت مرتبه سوره قدر روبخون وازخدا بخواه الان من دقیق نمیدونم توتینترنت کاملش هست امام صادق نقل کردن.وزمان بارداریم همین کارو بکنن ونیت کنن حتما اسمش رو یا محمد یا علی بزارین.داداش من ازهمون وقتی که بی بی چک زن داداشم مثبت شد صداش میکرد علی وپسرم شد امیدوارم کمکی به شماهم بکنه.

عزیزم ازمایشت که خوبه گلم..

واقعا ؟

پس چرا این دکتری که یه ساله میرم پیشش گفت کمه؟

یه سال که من غصه کم بودن ذخیره تخمکمو می خورم

این آزمایش یک سال قبلمه

نمیدونم چه امضایی بذارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من خودم قرص ال دی خوردم پریود نشدم نمیدونم کارم درست بوده یا ن ولی چله باید مداوم وبدون وقفه ب ...

من جایی خوندم اصلا نباید برای نیابتش به کسی پول بدید قبول نیست!!!

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2728
میشه منم یه راهنمایی کوچولو بکنم اینم انجام بدن البته اگه پدرتون میتونه داداش من تک پسره وخب ماه ...

ممنون عزیزم من خودم وهمسرم همین کارو کردیم والان یه پسر دارم مسئله اینجاست پدرم تو این چند سال عمرش هنوز یبارم از خدا نخواسته ی پسر بهش بده میگه دوس ندارم به زور چیریو از خدا بخوام هرچی دادشکر😢😢😢

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
اها خدا تو دلیتو حفظ کنه فداتشم من الات جواب آزمایشم گرفتم ۱۲ روز پس از لقاح بتام ۵۸ هس طبیعیه؟ کمه ...

ساناز جان پروفو تیکرتم مبارک خدا می‌دونه چقدر برات خوشحال شدم ،میدونم جنسیت برات فرقی نداره انشاالله صحیح وسلامت بیاد بغلت🌺🌺🌺

ممنون عزیزم من خودم وهمسرم همین کارو کردیم والان یه پسر دارم مسئله اینجاست پدرم تو این چند سال عمرش ...

پدرمن دختراش از پدرشما بیشتره واصلا پسردخترنمیکنه اماهمه میدونن همه کسش داداشمه با اینکه مارو میزاره روچشمش.بعضی وقتا خدا دوست داره ما صداش بزنیم وبخایم....پسرتون سلامت باشه گلم منم گفتم برای اقدام همین کاروکنم😅

2740
پدرمن دختراش از پدرشما بیشتره واصلا پسردخترنمیکنه اماهمه میدونن همه کسش داداشمه با اینکه مارو میزاره ...

خدا داداشتو پدرتو برات حفظ کنه،ماهم بهش میگیم تو از خدا بخواه شاید معجزه شد ،ان شاالله شماهم صاحب ی کاکل زری بشید

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
قربونت عزیزم خدا دل مامانتوشادکنه

ممنون شاید خدا به حرف شما دوستان گوش کنه واینبار مامانم به تنها آرزوش برسه

سلام لوبیاجان خسته نباشید ببخشید من از یه مامای رژیم پسر گرفتم نوشته ماهی ک میخوای اقدام کنی روز ۱۳ ...

خیلی از دکتر ها اشتباه راهنمایی میکنن! چه برسه به ماماها. من یه تاپیک تترم توش امار پره از اونایی که به حرف دکتر رفتن و اقدام کم داشتن و دختر شده. 

این روشی که من میگم ۱۰۰٪ نیست ولی ۸۵٪ هست

باز انتخاب با خودتونه

امارش هم تو تاپیک لی لی هست

از الان فقط رژیم پر کالری بگیرین که برای پسر دار شدن مهمه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ممنون عزیزم من خودم وهمسرم همین کارو کردیم والان یه پسر دارم مسئله اینجاست پدرم تو این چند سال عمرش ...

عزیزم منم مثل پدر شما فکر میکردم ولی بعدا با خودم گفتم پس چرا خدا فرموده : اُدعونی استجب لکم، بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا!!! واسه همین من همه راهای دختر دار شدنو انجام دادم ولی باز موقع اقدام گفتم خدایا فقط دست خودته🙌🙌🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ی چیز دیگه عزیزم پدرم نسبت به رابطه یکم تمایلش کم شده چی بخوره خوبه

اونو از دوستان بپرسین. 

برای مادرتون هم احتمالا سیکلشون ۳۰-۳۱ روزه هست و تخمک چذتریشون بین روز ۱۵-۱۷. 

باید کیت بگیرن و یک ماه کیت و سونو حداقل

ولی باز میگم برای کسی مثل مادر شما خیلی ریسکی هست اینجوری اقدام کنن. و اینکه همسر رو تقویت کردن حداقل ۳ ماه طول میکشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706