2726
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1673903 بازدید | 136169 پست
عزیزم همونطور که تو نت نوشته به مدت یه هفته هستش یا چهل روز؟بعد نیت خاصی نداره با کاره خاصی بعد ...

عزیزم من چهل روز میخوندم...نه چیز خاصی نمیخوندم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون Amh? واسه من 6.8بود دکترم گفت کمه؟اما تو نت میزنم نگفته کمه

عزیزم عکس ازمایشترو بده

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
خب برا درمان ضعیفی اسپرم چیزی نیست مصرف کنه

عزیزم‌به‌مامانت‌بگوتامیتونه‌به‌بابات‌خرمابده‌نمیدونی‌خرماچقدرتاثیر‌داره‌تونی‌نی‌پسر‌من‌به‌همه‌میگم‌قطع‌به‌یقین‌هرکسی‌که‌زن‌وشوهرخرمازیاد‌زیادبخورن‌بچشون‌پسرمیشه‌ ببین یه‌کاردیگم‌میتونه‌بکنه‌خرمابگیره‌هستهاشودربیاره‌بکوبه‌خمیرشکل‌که‌شد‌ داخلش‌مغزگردوباپوددارچین‌بریزه‌بعدمثل‌توپک‌گردش‌کنه‌روزی‌چندتابده‌مدرت‌بخوره‌چایی‌هم‌زیادپررنگ‌بهش‌نده‌خودمادرتم‌چایی‌کمتربخوره‌مخصوصاتوایام‌تخمک‌گذاری‌چون‌محیط‌واژن‌اسیدی‌میکنه‌چایی‌‌

ان‌شالله‌که‌خدادلت‌مامانتوشادمیکنه‌ویه‌پسرگل‌بهش‌میده

2728
عزیزم‌به‌مامانت‌بگوتامیتونه‌به‌بابات‌خرمابده‌نمیدونی‌خرماچقدرتاثیر‌داره‌تونی‌نی‌پسر‌من‌به‌همه‌میگم‌ق ...

به این چیزا نیس کاربر امیرعلی دقیقا همین کار و کرد ولی دخترش شد...فقط باید خدا بخواد

به این چیزا نیس کاربر امیرعلی دقیقا همین کار و کرد ولی دخترش شد...فقط باید خدا بخواد

اره‌فاطمه‌جون‌اون‌که‌صددرصداول‌واخرخداولی‌من‌دوروبریام‌وخودم‌قبل‌بارداری‌خیلی‌خرماخوردیم‌وبچمون‌پسرشد‌

یعنی‌صددرصدامیرعلی‌بچش‌دخترشد‌انومالی‌رفته‌اخه‌درصداشتباه‌توان‌تی‌زیاده‌‌مخصوصااگربگن‌دختره‌

تو خیلی ماهی خیلی ❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 یه روز نبودی فقط اون روز تونستم لمس کنم چقدر از زندگیت و و ...

لی لی جون من23سیکلم و فردا پری باید بیاد ..ببخشید ترشح زیاد دارم مثل ترشحات دون دونی یا برفکی ...نمیدونم تونستم درست توضیح بدم یان ؟؟!!بنظرت از چیه و عفونت دارم یعنی چند روز پیش پهلوی راستم و تخمدان راستم از درد داشتن منفجر میشدن با وجودی که تخمکگذاریم 13سیکل بوده و ربطی ب تخمکگذاری نداره...هرکی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
عزیزم‌به‌مامانت‌بگوتامیتونه‌به‌بابات‌خرمابده‌نمیدونی‌خرماچقدرتاثیر‌داره‌تونی‌نی‌پسر‌من‌به‌همه‌میگم‌ق ...

چشم. ممنونم عزیزم خدا از دهنت بشنوه ان شاالله شماهم به هرچی میخواید برسین

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
سلام عزیزم کی اقدام کردی انشالله دختره گلم

۲۶ دی یعنی اون جمعه🥰

دعا کن عزیزم🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
https://uupload.ir/files/sw8r_img_20210121_165525.jpg

عزیزم ازمایشت که خوبه گلم..

اره‌فاطمه‌جون‌اون‌که‌صددرصداول‌واخرخداولی‌من‌دوروبریام‌وخودم‌قبل‌بارداری‌خیلی‌خرماخوردیم‌وبچمون‌پسرش ...

اره میدونم ولی برای کسایی که دوتا یا سه تا گل دختر دارن واقعا ریسکش بالاس!

یعنی‌صددرصدامیرعلی‌بچش‌دخترشد‌انومالی‌رفته‌اخه‌درصداشتباه‌توان‌تی‌زیاده‌‌مخصوصااگربگن‌دختره‌

اره فکر کنم،،،انشاالله دختراش باعث سربلندیش باشن همیشه🙏❤

2706