2737
2734
عنوان

نفس کشیدن سخت شده

206 بازدید | 28 پست

حالم خوب نیست هرچی این مدت حرف نزده بودم و گریه نکرده بودم تو این دوسه روز جبران شد

یکی دوتا تکنیک تنفس روانشناسم گفته ولی بازم همونجوریم 

همش الان تو سرم میاد برو قرص بخور برو ی بلایی سزخودت بیار نمی‌دونم باید چیکارکنم

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.

ن هچ یلایی نیار 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نصف شبه برو بخواب 

صبح کلی حس های منفیت رفته عزیزم

از منی که چند بار میخواستم خودمو بکشم ولی بعد سرطان گرفتم و شکستش دادم نصیحت: زندگی خیلی باارزش تر از این حرفهاست

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2731
ن هچ یلایی نیار 

تا ساعت یک همش ب روانشناسم پیام میدادم بعد حس کردم بد تایمه چیزی نگفتم دیگه 

خیلی اوضاع بده 

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.
مشکلت چیه

افسردگی و اضطراب شدید

2740
تا ساعت یک همش ب روانشناسم پیام میدادم بعد حس کردم بد تایمه چیزی نگفتم دیگه  خیلی اوضاع بده&nb ...

الان اب بخور فقط بخواب 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
نصف شبه برو بخواب  صبح کلی حس های منفیت رفته عزیزم از منی که چند بار میخواستم خودمو بکشم ولی ...

حداقلش قدر زندگی رو میدونی الان ولی من نمیفهمم

فردا میانترم دارم :)

برو دم پنجره یکم هوای خنک بزنه صورتت. آسمونو نگاه کن. 

حس کن که توی بغل خدایی و خدا داره با عشق نوازشت میکنه. واقعی هااااا.انقدر حس خوب میگیری. با خدا حرف بزن. عاشقانه. دوستانه. درد و دل کن. ازش کمک بخواه. مطمین باش نمیزاره ناراحت باشی و کمکت میکنه. فقط از ته دلت بخواه ازش. 

عزیزجانم وجودخودت ازهمه چیی مهمتره مشکلات همیشه هست ریزودرشت توقوی هستی نبایدازپادربیای ایناوسوسه ...

یه بلایی سرم اومده بود انگار که هرچی این سالا حرف نزدم و چیزی نگفتم جبران شد

هرکی بهم هرچی میگه گریم میگیره حوصله شنیدن حرفای بقیه رو ندارم، دانشگاه بودم یهویی حالم بدشد فقط ازاون جمع زدم بیرون میدونم نباید از پا درومد ولی گاهی اوقات کاری ازت برنمیاد

الان اب بخور فقط بخواب 

فردا میانترم دارم میخواستم حذف ترم کنم گفتن نکن ما هواتو داریم

الان باید بشینم سيگنال بخونم 

حداقلش قدر زندگی رو میدونی الان ولی من نمیفهمم فردا میانترم دارم :)

خخخخ من که قبل امتحانام دعا میکردم اون روز مرده باشم😂

اگه درس نخوندی هم فدای سرت، ۵هم نمره س، پایان ترم جبران میکنی

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2706