2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکم خاکشیر نبات درس کن ناشتا بخور خوب میشییی

اسید معدت زیاده و چیزای نفاخ زیاد نخور یکم رعایت کن خوب میشی

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2740

ببین الان تا مدت چهارماهگی همینجوری یبار دهنت ترشه یبار تلخه و.... 

طبیعی فقط خودسر همه چی نخور .غذاهایی با طبع معتدل بخور نه سرد بخور نه گرم 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
یکم خاکشیر نبات درس کن ناشتا بخور خوب میشییی اسید معدت زیاده و چیزای نفاخ زیاد نخور یکم رعایت کن خو ...

واقعا خوب یعنی من ک بخوامم نمیتونم بخورم اب هم بزور میخورم مرسی ازت

واقعا خوب یعنی من ک بخوامم نمیتونم بخورم اب هم بزور میخورم مرسی ازت

اره عزیزم خوبه من خودم با همین خوب میشم 

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2706