2737
2739
عنوان

بیاین بگین دوران مجردی چطوری پسرا شماره دادن بهتون 🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 5102 بازدید | 224 پست

@ژیناگلمن    

@nafasبلای۲    

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه باربامامانم داشتیم قدم میزدیم یه مرده پشت سرم راه میرفت مثلاباگوشیش حرف میزدهی یه شماره روتکرارمیکردپشت گوشم هرچقدرقدماموتندمیکردم بازصداشومیشنیدم اخرسربرگشتم نگاش کردم چش توچشم شدشمارشوگفت هی میگفت حفظ کن عزیزم بچه پروو

2731
اره 😅😅

آخه با چسب زخم   

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

یه جا دیگه هم گفتم 10سالم بود یه پسره شماره داد رو کاغذ منم کاغذو دادم مامانم اونم رفت گفت آقا این مال شماست پسره هم گرفت در رف همچین مادر دختر پاستوریزه ای بودیم ما

من پروازیم...همیشه عشق باشد همیشه برکت....
2740
مرسی عشقم

فدات عزیزم

یه بار دیگه هم رفته بودم مرکز خرید یه پسری ازبس نگام کرد منم میخواستم روش کم بشه زل زدم تو صورتش که نفهمیدم چی شد که وقتی چشمامو بازکردم روم افتاده بود

بیچاره پاش پیچ خورده بود هول شده بود افتاد روم

@ژیناگلمن     @nafasبلای۲    

من از کسی شمارع قبول نمیکنم😂

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چه همه روش🤔

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2706