2737
2739

من مجردم . یبار یکی بچشو دوسه ساعت داد دست من . آقا بچه خودشو خیس کرد.

هیچ لباس دیگه ای هم نداشت منم نمیدونسم باید چیکار کنم.

پاشدم یه تیکه پارچه رو سر اپن بود برداشتم بستمش دور کمر بچه تا خشک شه

ینی قیافشو تصور کنید فقط😆انگار‌ختنه کرده بود.

مامانش اینا اومدن گفتن این چرا اینطوری شده ( مامانم اینا نبودن واسه همین ندیدن چی بستم دور بچه)😳

خلاصه گذشت.

چن روز بعدش با مامانم اینا  داشتیم سرسفره غذا میخوردیم مامانم رفت سبزی بیاره.بعد همینطور که داشتیم سبزی میخوردیم یهو چشمم افتاد ب پارچه ای که سبزیا توش بود.

همون پارچه ای بود که بسته بودمش دور اون بچه😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ینی من همینطوری سبزیارو تف کردم تو  سفره مامانم بنده خدا هی میگفت چیشد چیشد منم با صدایی ک شکل بزغاله بود نعره زدم اونو  نخوریدش😂😂😂عجب رروز بود واقعا

شمام بگین

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

😂😂😂

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂🤣🤣🤣😁😁😁😁

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

😂😂😂

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2740
😂😂😂😂😂😂😂چه بامزه

دیدم سبزیه بو یچیزی میده...ب رو خودم نیوردم گفتم شاید طبق معمول مامانم با سرکه  شستتش😂😂😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

اه اه یبار خونه خالم بودم خالم پسرشو داد نگه دارم خودش رفت حموم

داشتیم بازی میکردیم دیدم پیپی کرده

خالم گفت بدش تو حموم 

شلوارشو درمیاوردم زارت خودشو مالید به پای من شلوارم کثیف شد

بچه رو دادم حموم نشستم سه ساعت عر زدم تا خالم بیاد 

رفتم خونه اون شلوار رو با قیچی تیکه تیکه کردم انداختم دور خودمم 50 بار شستم و کیسه کشیدم

خیلیییییی بد بود

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
😂😂😂😂😂وای خدا🤣🤣🤣🤣🤣

دیدم سبزیه بو یچیزی میده...ب رو خودم نیوردم گفتم شاید طبق معمول مامانم با سرکه  شستتش😂😂😂