2737
2734
عنوان

ازخاطرات خنده داربچه داریتون بگین😂مجرداهم بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 67 پست

مامانم پاهاش شکسته بوده دختر بزرگ خانواده بوده مامانبزرگم اینا نبودن کلی بچه کوچیک تو خونه و اخری هم ۴ ماهه بوده و شیرخوار ...مامانم مجبور بوده بغلش کنه وقتی دیده ساکت نمیشه هی بالا پایینش میکرده بچه از دستش افتاده رو اجر تو حیاط میگه کبود شد ..همینطوری برده گذاشته تو گهواره البته الان داییم نزدیک ۴٠ سالشه😂فقط کچله

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
مامانم پاهاش شکسته بوده دختر بزرگ خانواده بوده مامانبزرگم اینا نبودن کلی بچه کوچیک تو خونه و اخری هم ...

😂😂😂😂ازین اتفاقا واسه منم افتاده

وقتی بچه بودم دخترخاله مامانم میگه بزاریدش تو بغل من.مامانمم میگه میندازیش.میگه نه بزاریدش.خلاصه منو میزارن تو بغلش بعد همینطوری هی مامانم اینا و خالم غر میزدن حالا میندازی بچع رو

اونم عصبی شده گفته میندازم ب درک

منو انداخته رو زمین😒😒😒😐😐دختره ی شل مغز.

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه خاطره حال بهم زنی دارم اینقدر که بچم یبوسته😭😭😤😤

پسرم از یکسالگی که از شیر گرفتمش یبوست شدید شده بود بعد وقتی میخواست پیپیش بیاد خودشو نگه میداشت تا نیاد فشار که بهش میومد خودش ونگه میداشت باسنشو میداد عقب بدو بدو میکرد دور خونه گریه میکرد یروز لخت بود همینجوری بهش فشار اومده بود داشت بدو بدو میکرد من دیدم از عقب داره میاد دوتا دستامو گرفتم پشتش دنبالش بدو بدو میکردم که فقط رو فرشا نریزه آخرش هم رید کف دستام🤚🤚😑😑🤭🤭

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
😂😂😂😂ازین اتفاقا واسه منم افتاده وقتی بچه بودم دخترخاله مامانم میگه بزاریدش تو بغل من.مامانمم می ...

😂😂😂😂😂 اخه مامان من به کسی نگفته بود ٨ سال پیش مامانبزرگمو دکترا جواب کرده بودن مامانم اعتراف کرد از مامانش حلالیت بگیره

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2731
منم یه خاطره حال بهم زنی دارم اینقدر که بچم یبوسته😭😭😤😤 پسرم از یکسالگی که از شیر گرفتمش یبوست ش ...

ای خداا جررر😷😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂بمیرم واست😂

منم یبار بچه فامیلمون پی پی کرده بود بعد کف دستش بوددسشوییش..اورده بود گزاشته بود کف دست مامانش .مامانشم فک کرده شکلاتی چیزی واسش اورده گفته مررررسی و میخواسته بخورتش بچه داد زد پی پیه پی پیییی😷😷😂😂😂😂😂خلاصه که همچی کتک خورد..😣😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
ای خداا جررر😷😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂بمیرم واست😂 منم یبار بچه فامیلمون پی پی کرده بود بعد کف دستش بود ...

🤣🤣🤣بنده خدا مادرا 

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
نه ما خانوما‌ نخوردیم  ولی به شوهرامون چیزی نگفتیم اون بنده خداها خوردن😬

اووووووووووق 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738