2737
2734
عنوان

ازخاطرات خنده داربچه داریتون بگین😂مجرداهم بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 67 پست

یکم چندشه ولی میگم😑

دختر داییم کوچولو بود بعد یه روز مامانش کلافه وعصبی میشینه یه گوشه گریه میکنه اینم میادمامانشو بغل میکنه ومثلا نازش میکنه بعد میگه مامان بیا کادو مامانش تودستشو نگاه میکنه میبینه یه تیکه از پی پی شو براش اورده😂😐😐😑

حسین جان،پسرانت همگی نام علی بنهادی،جان عالم به فدای دل بابایی تو😍❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُریّته طیبه اِنّک سمیعُ الدُعا❤حالا ک تااینجا اومدی یه صلوات از اون ته تهای دلت برام میفرستی؟❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم ۹ سالشه تابستون سی دی اموزش زبان میدید... مرتب کلمه از من میپرسید که انگلیسیشو یاد بگیره ... ...

😂😂😂عین نوارضبط میمونن بچه ها

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731

با دوستای شوهرم رفته بودیم شمال بچه یکیشون پی پی کرده بود به مادرش گفتیم بچت پی پی کرده بو میده مادرش گفت نه نکرده ناخن مصنوعی هم داشت انگشتشو کرد تو پوشک بچه اورد بیرون گف ببینید با یه عالمه عن 😷😷😷

حالمون بد شد‌ 

ناهارم برامون خانوم سالاد شیرازی درست کرد😷😷😷 

۵سالم بود یبوست شدید داشتم بعد برامون مهمون زیادی هم اومده رفتم دسشویی شکمم کار کرد با خوشحالی از دستشویی اومدم بیرون داد زدم عنم اومد عنم اومد.

همه غش کرده بودن

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
من هنوز بچه دار نشدم ولی یبار تو ماه رمضون خواهرم بچه دوساله شو سپرد دست من اینم طفلی جیش دو کرد تو ...

عالی بود لاناتی عالی بود😂😂😂

منم همیشه حالم بهم میخورد ولی علاقه شدیدی واسه دیدن اون منظره داشتم😐😐😐😐😐

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
۵سالم بود یبوست شدید داشتم بعد برامون مهمون زیادی هم اومده رفتم دسشویی شکمم کار کرد با خوشحالی از دس ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂حالا کاش جمعش میکردی میگفتی عمم اومد عمم اومدددد

2740

خواهرو برادرم هردو دهه شصتی هستن یروز مادرم میره بیرون خواهرم شش سالش بوده برادرم خرابکاری میکنه ابجیمم شیلنگ اب و جارو رو میاره تو خونه مثلا تمیز کنه مادرم وقتی برمیگرده میزنه تو سر خودشو گریه میکنه از وضعیت پیش اومده

خواهرو برادرم هردو دهه شصتی هستن یروز مادرم میره بیرون خواهرم شش سالش بوده برادرم خرابکاری میکنه ابج ...

واااای😂😂😂

😂😂😂😂دختر عموم بچه اش رو آورد پیشه من که بره جایی وزود برگرده.بچه ماشالله بیش فعال بود.هر کاری کر ...

اخی از سر بیکاری😂

با دوستای شوهرم رفته بودیم شمال بچه یکیشون پی پی کرده بود به مادرش گفتیم بچت پی پی کرده بو میده ...

واااااای😷😰

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
آیا سادیسم داشتید؟! آی فقط حوصله تان سررفته بود؟! هنوز هیچ چیز مشخص نیست 😐😁😂

جز خاطره هایی هست که هیچ وقت فراموش نکردیم و ازیاداوریش از خودمون حالمون بهم میخوره. فکر کن معلوم نبود اون هندونه را کی خورده بوده. ما رفتیم پوستش دندون کشیدیم. 

شوهرم دبیرستانی بوده خواهرش بچه رو میزاره پیش ایشون و میره بیرون شوهر منم هم درس داشته هم فوتبال بود ...

بیچاره بچه هه هنگ بوده از رفتار داییش😐شایدم یچیزی تو اسمون دیده😂😂😂