2737
2739
عنوان

بیاین از خاطرات بد مجردی بگم که چه بدبختیایی با داداش بزرگم داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1989 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بهت ظلم کرده

وقتی میگن احترام پدر واجبه وقتی ک پدر بهت محبت کرده باشه نه....اینجوری

خدایا من که واست بندگی نکردم ...ولی تو خدایی کن ....تو بگذر...منم انسان حتمی الخطا....الهی العفو....🙏
اون چون بابا نداشتی بنظرم نگرانت بوده و چون عقل درست و حسابی نداشته و بقولی غیرت ترکی داشته؛نمیفهمید ...

احساس میکنم تمام زندگیم تحت تاثیر تصمیمایی بود که اون به جای من میگرفت.شاید اگه اون این رفتارارو بامن نمیکرد الان خیلی خوشبخت بودم. باورت میشه اینقد منو خرد کرده بود که من بااینکه هم اندام خوبی دارم هم چهرم خوبه به حدی  اعتماد به نفسم پایین بود وقتی توخیابون راه میرفتم خودمو پشت سر کسی که جلوم راه میرفت قایم میکردم صورتمو بقیه نبینن چون احساس میکردم زشتم

2728
این‌حجم‌از حقارت و بدبختی زنان ایرانی واقعا کفریم میکنه طرف زده لهت کرده بجای انتقام تو فکر بخششی

چرا دوباره خودش و روح و روانش رو بهم بریزه!؟ 

میتونه دیگه بهش فکر نکنه و کاری به کارش نداشته باشه

دختری در من ساز امیدواری می نوازد💃🍂
احساس میکنم تمام زندگیم تحت تاثیر تصمیمایی بود که اون به جای من میگرفت.شاید اگه اون این رفتارارو بام ...

الانم همینطوریه باهات؟؟ازدواج کردی؟!

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜
2740
این‌حجم‌از حقارت و بدبختی زنان ایرانی واقعا کفریم میکنه طرف زده لهت کرده بجای انتقام تو فکر بخششی

ببین میفهمم چی میگی ولی انتقام اول خود ادمو نابود میکنه

این فرهنگ، وحشیگری را به مردها با عنوان غیرت و حمایت معرفی میکنه خود اونا هم اینطوری تربیت شدن

تو همین تاپیک خانمها اومدن گفتن قصدش حمایت بوده

انگار شکنجه و خشونت ربطی به حمایت و مراقبت داره

چرا دوباره خودش و روح و روانش رو بهم بریزه!؟  میتونه دیگه بهش فکر نکنه و کاری به کارش نداشته ب ...

نمیتونه بهش فکر نکنه

فقط انتقام این داغ رو خنک‌میکنه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
ببین میفهمم چی میگی ولی انتقام اول خود ادمو نابود میکنه این فرهنگ وحشیگری را به مردها با عنوان غیرت ...

خود زنها هم‌البته وقتی قدرت داشته باشن وحشی میشن

این‌بهم ثابت‌شده اس

پریشب تاپیک‌زدم نه به خشونت علیه فرزندان

همه زنها ریختم‌سرم فخشم‌دادن که بچمونه دلمون میخاد بزنیش بتو چه وقتی بچه شیطونه باید کتکش زد😕

کلا مردم بی عقلی داریم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706