2737
2734
عنوان

بیاین از خاطرات بد مجردی بگم که چه بدبختیایی با داداش بزرگم داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 111 پست
بله کاملاازلحن تان مشخص است.

فکر کنم تو زندگیتون هیچوقت دلتون برای کسی نسوخته حتی  وقتی به دختری تجاوز شه  اونو مقصر میدونید یا اگه کسی تصادف کنه  اونو مقصر میدونید کلا یه بی رحم هستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احساس میکنم تمام زندگیم تحت تاثیر تصمیمایی بود که اون به جای من میگرفت.شاید اگه اون این رفتارارو بام ...

میگم دیگه متاسفانه جامعه ای که توش هستیم نفهمه؛نمیگم اون بی تقصیره؛ولی برادر خودمم با خواهر کوچیکترم خیلی بد برخورد میکنه بخاطر پوشش و من میدونم این برمیگرده به مجع هایی که هست و تاثیری که یه عده کله پوک رو مغزش گذاشتن؛که نمیخوان بفهمن یه زن خودش باید تصمیم گیرنده زندگی خودش باشه نه اینکه یه آقا بالاسر بیاد براش تصمیم گیری کنه

2728
فقط  مثل شمابیشعور نیستم حس همدردی و انسانیت و ترحم دارم شاید اصلا انسان نباشید هر کس که جسمش م ...

لطفا برای بیان نظرتون از کلمات مودبانه استفاده کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

منم الان  مجردم 

۲۰سالمه 

بدبختیم اینه اجازه ندارم تا سر کوچه تنها برم و بیام  

دکتر زنان نمیبرن منو 

میگن  صبر کن ازدواج کنی بعد 

داغونم  داغون میفهمی 

فکرشو بکن دارم  ریش در میارم  اما  بی تفاوت ن و یه دکتر منو نمیبرن 

راهکارشون اینه که  صبر کن ازدواج کنی  بعد 

کم مونده با سگ  خیابون  ازدواج کنم  تا از دست اینا راحت شم