2733
2739
عنوان

بیاین از خاطرات بد مجردی بگم که چه بدبختیایی با داداش بزرگم داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 111 پست

یه پسرتودانشگاه مام بودیم اومد خواستگاریم قاضی بود خیرسرش اونم همین بود یه موقع هایی توهم میزد میوفتاد دنبالم تعقیبم میکرد بهم تهمت میزد خیال میکرد جواب من مثبته دیونم کرد تارفت خیال میکرد دوست داشتن اینه وای که خداچقد دوسم داشت دوسال اومد خواستگاریم

اون چون بابا نداشتی بنظرم نگرانت بوده و چون عقل درست و حسابی نداشته و بقولی غیرت ترکی داشته؛نمیفهمیده چجوری باهات صحبت کنه رو به خشونت میاورده؛بنظر من تو ببخش و فراموش کن ولی بهش بگو که چقد دنیاتو خراب کرده و چقد تاثیر بدی تو زندگیت گذاشته و لی بخاطر آرامش خودت ببخشش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قطعاازترس مسئولیتی که حس می کرده نسبت به شماوحفاظت تان دارداین طورازنابلدی رفتارمی کرده اند،بله ببخشید،کم استرسی نداشته اند،ازمردان جامعه وذات خراب بعضی گرگ صفت هایشان باخبربوده،این کارهاهم ازشدت استرس ووعدم بلدژ شان بوده،قطعاقصدشان حفاظت تمام وکمال ازشمابوده، تمین حاانقدرتاپیک تجاوزازهمه نوع مذکری دیده ام که کاملابه عنوان یک برادردرکشان می کنم.بله ببخشیدشان وبه عمق علاقه واسترشان فکرکنید.

کلا اخلاقش بامن زیاد خوب نیست. فکر میکنم چون از من بزرگتره فکر میکنه حق داره هرچی میخواد بمن بگه

آدم میتونه کسی رو کاملا ببخشه و بدی هاشو فراموش کنه ولی حتی باهاش قطع رابطه کنه

[QUOTE=166030807]آره[/QUOTE

اره ببخش

من یه پسر خاله داشتم شکاک وبد  دل ب ود ولی نه در این حد

خواهرش مجبور شد شب عروسی لباس استین دار بپوشه

ولی برا زنش اینجور نیست

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2738

به نظر من این رفتارها از روی محبت نیست، هر ادمی میفهمه به قصد کشت زدن یه دختر محبت نیست، اینجور مردها میترسن خواهر کاری کنه غرور و شرف اونا لکه دار بشه، خودخواهیه نه مراقبت و حمایت

خشونت با زن حمایت نیست ظلمه

2706