2733
2739
عنوان

جوش های هورمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 24 پست
جوشای صورتتون خوب شده؟

الان دو هفتس تحت درمانم.جوش جدید در نیاوردم قبلیاهم خیلی کمرنگ شده دوسه تاش مونده کمرنگ.منم خیلی طول میشد برن شاید دوماه چوش رو صورتم میموند

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من رفتم دکتر واسم کپسول داکسی سایکلین،قرص اسپیرونولاکتون،پن کنترل چربی پوست درمالیفت،محلول کلیندامای ...

کپسول داکسی سایکلین خوردم تاثیرنداشته دکتر پوست بهم داده بود راکوتان هم دوهفته خوردم عوارضش زیادبود اون دماغ میشدم نخوردم دیگ شما دکتره پوست رفتین؟من الان دیگ میخوام برم پیش ی دکتر غدد

اگه قطع کنی هم دیگ جوش نزنه خیلی خوبه 

امیدوارم من خیلی درمونده شدم دیگه

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2740
🤦‍♀️واقعا خیلی بده  ایشالا ک واسه شما خوب شه

ممنونم عزیزم همچنین برا شما